2014 Kumaş Modası – 2014 Giyim Modası – 2014 Bayan Giyim Modası

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parlak ve metalik kumaşlar hala popüler ve moda kalır. Altın, gümüş ve diğer metal tonları güçlerin giysi birçok kişi görüşlerini ödemek için bu tür malzemelerin şeyler, sizin şık görüntü büyüleyici ve çekici yapacaktır.== HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Bazı saydamlık genç kız cinsellik ve kadınlık verir. Şifon saydam, uçan, şeffaf bluz dantel ve elbiseler eklemek bu dünyanın bir moda tasarımcısı değil kullanır. Tercihler şeffaf ekler koyu renkler verilir, bu saydamlık hayal gücü için bir neden bırakın ve oyun ve çevresindeki entrika hissediyorum sağlar.

Henüz yarı şeffaflık ile bu deneyler için hazır olmayanlar için tüvit şeyler. Tweed kumaşlar ve sıcak renkler rahat ve konforlu uygun olacaktır. Bu takım elbise çeşitleri bir çok kesim: ölçülü klasik alışılmadık günlük kesim için.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kabanlar, keçi kılından yapılmış soğuk kışın ısınmak değil, ancak moda dünyasının ilk kadın sırada yer almak zorunda. Ancak bu kürk ürünleri kat arasında sadece, ama başka şeyler dolap arasında, bu sezon popüler. Ayrıca örme büyük ilgili, tığ özellikle popüler uzun eşarp örme.--HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz-

Moda Kumaş2014 kendine güven ve başkalarının dikkatini rehin. Yaz moda olarak uçan ve hava imajını yapacak ince keten, saten, ipek ve şifon şeyler vardır.

Erkek moda gelince, burada da kürk ve deri mevcuttur. Liderler kat, kat, yelek kürk. Deri, uzun ve kısa tüylü, kürk içte ve dışta ile birlikte Kürk – burada erkek temsilcileri her zevke ve renk için çok sayıda seçenek vardır. Hafif dokuma kumaşlar sezon Birçok tasarımcı, süs eşyaları basit ve zariftir, yaka keyfi kesim vardır. Tercih mat deri yanıkları ürünlerin tasarımcıları verilir sezon trendi, reçel ve şık kabartma vardır. Tweed ağları, yün ve kapitone kumaşlar – Bu malzemelerin erkek moda bu sezon popüler.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın