2014 Kumaş Modası – 2014 Giyim Modası

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu sezon bir görünüm. Mercan, beyaz, krem fırfırlar, keten, saf ve dantel kumaşlar, ten rengi ve zeytin yeşili renkleri yaz aylarında kendinizi bulmak herhangi bir rahat ve kaygısız bir durum için en iyi seçeneklerdir. HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAyak bileği bot veya açık ayak ayak bileği kayışı topuklu eşleştirilmiş gevşek, akan elbiseler, kadınsı yüksek belli şort ve tam etek.

Abiye / KOKTEYL PARTİ Parıltı ve pul siyah, su ve gümüş için olmak renklerle, yaz aylarında egemenlik devam edecektir. Şekil açısından, ya sıkı ve yapılandırılmış, ya da gevşek gidebilir ve belden de ısırdı – ya da özellikle cesur duygu ve uzun boylu ve sıska ve hiç gezmeye gitmek için planlama değildi olarak gerçekleşti.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İŞ Çalışma moda sıkıcı olmak zorunda değildir. Bu sezon bir gri ve krem tonları peplum dönüşü, yapılandırılmış omuz çok, desenli özel pantolon, yüksek belli etek ve şort ve de tek gömlek elbise bakın. --HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz-Kireç yeşil gibi renk çıkar ve geometrik desenler arayın.

Bej şort, kısa kollu gömlek ve bir şey özel olarak tasarlanmış, beyaz ya da ten rengi Günlük kullanım için en iyi seçenek vardır – ve mavi bir LOT erkekler bu sezon için piste vardı. Daha resmi bir şey arıyorsanız, bir gri takım elbise, siyah gömlek ile eşleştirilmiş en iyi seçenektir. Kısa boardies ve hasır şapka ayakkabı hala popüler görünüyor, hem de resmi giyim için tan ayakkabı ve kemer bulunmaktadır. Eğer biraz daha fazla renk istiyorsanız, koyu sarı kırmızı veya turuncu arayın.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın