2014 Moda Trendi – 2014 Fashion Week – 2014 Giyim Trendleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Geometri. Sıkı kırık hatları kendilerini çok grafiksel görünüm ve parlak renkler ile birlikte duygu patlamaya neden. Tabii ki, giysi parlak geometrik desenler – ana eğilimleri bu yaz biri.HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz..

Programlayın. Bu siyah ve beyaz gibi tonları ya da klasik tezat spektrum boyunca ışık kontrast komşuları – her zamanki gibi geçerlidir. Moda giysiler bir renk çeşitli tonları oluşan ve siyah ve beyaz her zaman moda gösterileri neredeyse üçte ayırdı.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Tek parça odaklanın. Siyah beyaz elbise ve takım elbise, en önemlisi, güneş tonları, bir vurgulanmış ve tek parça rengini mağlup. Siyah kuşak, beyaz kenar cepler ve hatta sapan çanta resimde gerekli kontrast oluştururken, omzunun üzerinden atılmış.==  = HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz

Tabakalaşma. Top, etek, ceket, eşarp ve gözlük, ve tüm farklı renkleri. Mümkün mü? Bu sezon – Evet. Daha fazla renk ve giysi ayrıntıları, daha şık ve cesur görüntü elde edilir. Önemli olan – kamaştırdı hangi elektrik tonları ve parlak dokular, önlemek için.

Yumuşak geçişler. Pastel tonlar ve tonları daha sık yelpazenin farklı açılardan kullanılmıştır. Beyaz ve pembe, kırmızı ve yeşil, mavi ve sarı saydam kumaş ve hassas tarzı ile çok uyumlu görünüyordu.

Faturalı. Parlak tonları artı farklı dokular – meydanda kontrast. Saten etek ve yünden üstleri, şık ceket ve dantel şort – çünkü her malzemenin kıyafetler yüzeyinde ışığın farklı kırılma indeksi kesinlikle çarpıcı bir görünüm. Tüm bu sulu siyah beyaz tonları ekleyerek, ilginç bir yeni bir trend olsun.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın