20/20 gabardin – 30/1 süprem – ipek astar – polyester kumaş alan

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Çok sayıda bayan kıyafetler de dahil olmak üzere tüm tekstil ürünlerinin birkaç yıkamadan sonra yeni görünümünü kaybettiğinden yakınır.SONY DSC Genellikle kumaş çeşitleri ne olursa olsun renklerde solmalar, deformeler veya desenlerde dağılmalar meydana gelir. Bu durumun ürünün dokumasından kullanılan malzemeye kadar pek çok faktörün oluşturduğu “kalite” ile çok yakından ilgisi mevcut. Ancak oldukça kaliteli ürünlerde dahi bu nahoş görünüm meydana geliyorsa o zaman kullanıcı hatayı kendinde aramalı. Zira tekstil ürünlerinin yeni görünümünü korumasında kalitesi kadar kullanımı ve temizliği de büyük önem taşıyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu ürünlerin en çok yıprandığı aşama temizlenmesi yani yıkanma aşamasıdır. Özellikle hassas kumaş türleri asla diğerleri ile birlikte yıkanmamalıdır.==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43_-jpg Saten veya ipek gibi türlerin çamaşır makinesinde yıkanması da dokularında çok büyük tahribatlara yol açabilir. Bunu önlemek için mutlaka ılık suda ve elde yıkanması gerekiyor. Bunun yanı sıra diğer türlerinde yüksek ısıya maruz bırakılması tekstil ürünleri ile ilgili sorunları beraberinde getirecektir. Hangi ürün ya da hangi tür olursa olsun mutlaka olabildiğince düşük ısıda yıkamanızda fayda var.

Kimyasal içeriği yüksek olan arındırıcı, leke çıkarıcı gibi temizlik malzemeleri de kumaş türlerine çok ciddi kalıcı hasarlar veriyor. Bayanların beyaz olan ürünlerde sıklıkla kullandıkları çamaşır suyu dokularının ve liflerinin incelmesine neden olduğu için ürünün kısa zamanda deforme olmasını beraberinde getirir. Bu nedenle çamaşırlarınızın daha beyaz görünmesi için çamaşır suyu kullanmaktan vazgeçmelisiniz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın