Akrilik İplik – İplik Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Akrilik İplik

Akrilik iplik suni elyaftan yapılmış bir ipliktir. Daha yaygın olarak adlandırılır gibi bu, sentetik elyaf, büyük kumaşların yapımında kullanılan ve söz konusu kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz-4yıkama ve oldukça kolay kuruyan akrilik iplik birkaç çeşit malzemeleri, ve akrilik iplik hakkında herhangi bir soruşturma için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Akrilik iplik değişik renklerde, ağırlıkları ve stilleri mevcuttur. Bu iplik, diğer şeyler arasında, ev eşyaları için kullanılabilecek, dokular kullanılır. Bu gün akrilik iplik banyo yapmak için kullanılabilir, ve bu özel eğilim ivme kazanıyor. Biz renklerde ve miktarlarda bir bolluk müşterilerine bu iplik sunabilirsiniz. Biz akrilik iplik tüm farklı çeşitleri geniş bir yelpazesi var ve imagesHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizmüşterileri daha fazla bilgi için bizim sorgulama formu doldurabilirsiniz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Biz akrilik iplik Ekru ve Boyalı hem Ne40s için sayım Ne10s, dokuma / örme için pamuk eğirme sistemine bükülmüş var.

Biz yüksek toplu lif ve olmayan lifler ile yün eğirme sistemi üzerinde akrilik ipliği.

Akrilik iplik koni ve Hanks tek kat veya çift veya ikiz, ekru veya renkli, yüksek dökme veya rahat ve boyalı düzenli, hem de Grey, sayısı N / m 1/6 dan Nm 50 mevcuttur...210HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Ayrıca birlikte tüm karışımları ile, hem de gri akrilik ipliklerin boyalı sağlayabilir.

% 100 Akrilik İplik çok bugün aranan bir üründür. Adı ipliğin kendisi gibi bu çeşit tam sentetik olduğunu göstermektedir. Bu insan yapımı iplik popülaritesi çok arttı, ve etkileri birçok üründe fark edilebilir. Akrilik iplik merkezli Bazı ürünlerin battaniye, döşeme, eldiven, çorap, halı, ve kazak içerir. Çok Dokuma ve örme,% 100 akrilik iplik yararlanabilirler.

Yaygın olarak görülen% 100 akrilik iplik boyutları bazıları şunlardır

Şönil iplik için uygun mikro akrilik elyaf yapılmış % 100 akrilik iplik.

Akrilik iplik pamuk eğirme sistemine döndü. Bu, Ne40s saymak için sayım Ne10s dan, örme ve dokuma için temelde boyalı ve ekru hem de.

% 100 akrilik iplik yün eğirme sistemine döndü. Bu temelde kazak ve battaniye için kullanılır. Yüksek hacim ve sivil toplu lif kullanımı burada yapılır.

Tüm yukarıda belirtilen numara aralığında değil, sadece% 100 akrilik iplik ihtiyaçlarını değil, aynı zamanda diğer çeşitli sayısı aralıkları yerine getirebilir.ekten çekinmeyin.

akrilik iplik satıcıları,akrilik iplik fiyatları,akrilik iplik üreticileri,akrilik iplik fabrikaları,akrilik iplik hammaddesi,akrilik iplik özellikleri,akrilik iplik nedir,akrilik iplik sağlıklı mı

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın