Akrilik Kumaş Çeşitleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Akrilik Kumaş Çeşitleri. Her yerde bugün, yüksek performanslı ucuz kumaşlar için talep var. Bu özel lifleri yapmak için lif bilim adamlarını ve malzeme technologists tahrik etmiştir. Bunun bir sonucu olarak, pek çok hi teknoloji lifleri çeşitli alanlarda kullanılan geliştirilmiştir.HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu lifler, teknik tekstiller için önkoşul olan yüksek mukavemetli ve yüksek mukavemete sahip. Bu yüksek performanslı lifler kompozitler, uçaklar, savunma, otomobil ve daha birçok. Dahil olmak üzere hayatın her alanında uygulamaları bulmak Sentetik elyaf alternatif işlemek için ucuz ve kolay olmuştur doğal elyaf.

Ancak, yeni bir adam yüksek performanslı lifler parti kumaş alanlar yüksek teknoloji alanında önemli bir rol oynamaktadır işlevselliği çok daha yüksek bir düzeyde yapılmış. Bu yüksek performanslı elyaf biri akrilik elyaf akrilik lifler Ne. Akrilik elyaf akrilonitril ünitelerini ağırlıkça en az% 85 oluşan bir uzun zincirli sentetik bir polimerden yapılan sentetik elyaflardır Akrilik kumaş tüm yıl boyunca kullanılabilir kendi konfor faktörü nedeniyle.

Tüketicilerin talepleri ve avantajları geniş bir yelpazede esinlenerek, giyim üreticileri çeşitli yapmak için kullanmak ve giyim herhangi bir özel sezon ne olursa olsun. Konfor kalite nem taşıma veya esneklik onun yeteneğidir akrilik kumaş türleri ödünç anahtar faktör.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın