Alpaka Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Alpaka Kumaş. Su İtici – bir terim onları su tutacak neden olan bir kaplama ile muamele edilmiş kumaşlara uygulanabilir, ancak yine de hava-geçirgendir.alpaka kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAtkı – herhangi bir dokuma kumaşın çapraz ipler.

Alpaka Kumaş. Pamuk, suni ipek, yün gabardin ya da benzer, ancak iplik hantal ve çok daha belirgin olduğu yün kabartılmış. Bu sağlam, çok dayanıklı ve sert kullanım ve aşınma duruyor. Zamanla, bu aşınma ile biraz parlar. Bazı kere geri sıcaklık için napped edilir. Bir kırbacın uyarır çünkü adlandırılır.

nem dağıtmak ve buharlaştırma yer alabilir, böylece, kumaşın yüzeyine geçmesine izin veren bir fiber ya da bir kumaşın yeteneği.

Fitilleme – dağıtıcı ya da bir malzeme kılcal hareket ile, belirli bir alan boyunca nem ya da sıvının yayılması.

Hav – dokunmuş kumaşın çözgü çapraz dizileri; atkı.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Alpaka Kumaş. Yün – genellikle lif ya da koyun ya da kuzu yününden yapılan kumaş ile ilişkili bir protein lifi. Ancak, dönem “yün” de saç veya Ankara keçisi veya deve, alpaka, lama, ya  uzmanlık saç lifleri de dahil olmak üzere tüm hayvan saç lifleri için de geçerli olabilir. kumaş alıcısı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizYün kırışıklıklar çok esnek ve dayanıklıdır. Bu nem tarafından yenilenen ve de onun sıcaklık için bilinir. Emer ve bültenleri mükemmel yalıtım özellikleri ve nefes alabilme sağlayan, yavaş yavaş nem. Hatta nemli duymadan kendi ağırlığının% 30 tutabilir.

Alpaka Kumaş. Yün (Çevre Yün) – toksik pire daldırma maruz değil, kimyasallar, boya, ya da ağartıcılarla ile tedavi edilmemiş ücretsiz aralığı dolaşım koyun. Eko yün, beyaz, gri ve siyah doğal tonlarda geliyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın