Alpaka | Kumaş Toptancıları

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Cıvıl cıvıl evler ve ofisler yaratmak için en sık başvurduğumuz yöntemler arasında ilk sırayı cam v seramik malzemeler alıyor. Sadece ortamı renklendirmek için dahi bol miktarda kullandığımız bu aksesuarlar ve dekorasyon malzemeleri hem belirli külfeti hem de kalabalık bir görüntüyü beraberinde getiriyor. Oysa yaşam alanlarını renklendirmek ve sıcak bir atmosfer kazandırmak için daha az maliyeti olan ve son derece kullanışlı ürünlerden istifade edebiliriz. Bunların başında gelenler tekstil ürünleri olarak gruplandırılabilir. Çeşitli türlerde ve desenlerde kumaş çeşitlerinden yararlanarak istediğimiz alanda istediğimiz ortamı yaratabiliriz.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43__ Bunun için yüksek bir bütçeyi gözden çıkarmaya da hiç gerek yok. Her keseye uygun bir malzeme bulmak mümkün hale gelmiş durumda.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Sadece mobilyaların yer aldığı evlerde soğuk bir havanın hakim olduğu konusunda herkes hemfikirdir. Bu nedenle evlerin havasını değiştirmek için genellikle aksesuar mağazalarında soluğu alır ve birkaç parça ürün için avuç dolusu para harcarız. Oysa ayrılan bütçenin çok daha az bir miktarı ile muhteşem evler yaratmak hiç de zor değil. Bu noktada devreye giren stok kumaş satan mağazalarda envai çeşit tekstil ürünü bulabilir ve çok da uygun fiyatlar karşılığında satın alabilirsiniz. Bu malzemelerden edinerek evlerinde adeta karnaval havası estiren binlerce kişi, çok ekonomik bir alışveriş ile tüm aksesuar ve dekorasyon ihtiyacını karşılıyor. Peki, bu kumaş çeşitleri ile neler yapılabilir? İşte bu sorunun birden fazla yanıtı mevcut… Öncelikle uygun fiyatları sayesinde bol miktarda edinebileceğiniz bu tekstil malzemelerini perdelerinizi yenilemek için kullanabilirsiniz. Bu ürünlerden yeterli miktarda satın alarak evinizin pencerelerine uygun bir ölçüde perdeler diktirmek hem daha ekonomik hem de daha özgün bir uygulama olacaktır. Aynı zamanda çeşitli ebatlarda kestirerek örtü olarak da kullanabileceğiniz bu malzemeler evlerde, odalarda hatta ofislerde harikalar yaratmanızı sağlayabilir.

Bu kumaş çeşitleri arasında yer alan bazı türler muhteşem bir aksesuarlara zemin olabiliyor. Hatta bayanlar bu malzemeleri kullanarak özgün takılar da üretebiliyor. Çantaların yıpranan bölümlerini kaplayabilir, kavanozlarınızın üzerlerinde kullanarak oldukça estetik görünen saklama kapları yapabilirsiniz. Bu örnekleri hayal gücünüz sayesinde siz de çoğaltabilirsiniz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın