Astar Çeşitleri Polyester Astar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Astar malzemeleri

Astar malzemeleri içeriden kıyafet çıkarmak ve aşınma ve kirden korumak. Yoğun bir sürtünme tabi astar malzeme işleminde. Onlar yerine 02getirmesi gereken güvenilirlik gerekliliklerini  – güçlü ve dayanıklı olması için, ergonomik gereksinimleri giyildiğinde konfor için, estetik gereksinimler -; iyi bir görünüme sahip teknolojik gereksinimler  – işlendiğinde zorluklara neden değil.

Astar malzemeleri aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır:

– Be kolay;

– Düzgün bir yüzey var (kolaylık, giyim için);

– Dirençli olun aşınmaya;

-, Kurumaya ve ıslak sürtünme dirençli bir renge sahip eylemi, DTÖ ve diğer ter etmek etkileri;

– Sırasında zorluklara neden değil işlenmesi;

– Çok ve ipliklerin ayrılmasını yok mu dikişleri;

– Neden etmeyin alerjileri;

– İyi hijyenik var özellikleri;

– Düşük mı kırışması;

– Olmamalı elektrikli.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

1Mevcut astar malzemeleri herhangi tüm bu özellikleri ile bağlantılı olarak sahip olabilir olası değildir. Astar malzemelerinin seçiminde giyim ve ortamlar amacına dayalı, en önemli özellikleri dikkate alınmalıdır. Giyim çeşitli tipte farklı kullanım yoğunlukları vardır. Örneğin, erkek takım elbise, günlük aşınma direnci için yana en yüksek olmalı Bu giyim uzun giyilir. Çocuk giyim astar malzemesi için iyi hijyen özelliklerine sahip olmalıdır. Zarif giysi üretiminde kullanılan astar malzemeleri için hijyenik şartlar estetik kadar önemli değildir. Bu kumaşlar ayrıca teknolojik olarak gelişmiş olmalıdır. Kaplama maddeleri seçilirken kaplama malzemesi özellikleri, temel malzemesinin 03kişilerce karşılık geldiği çok önemlidir. Bunlar, aksi takdirde yıkama astar ya da çekirdek dokusu sonra büyük bir büzülme giyim deformasyonuna sebep olabilir, aynı büzülme değerine sahip olmalıdır.

Astar kumaş ayrılır ışığı  90 g / m kadar – 2, ortalama  110 g / m kadar – 2, ve ağır  – 111 g / m 2 veya daha fazladır.

Astar malzemeleri seçiminde dikkate baz malzeme yüzeyinin yoğunluğu almak zorundadır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın