Atıl Kumaş Kimler Alır

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Birçok mikro kumaş  fiber bezler evrensel kullanılabilir, ancak, özel örgü çeşitleri, çünkü belirli bir amaç için yüzey tipi veya kompozisyon atık kumaşdiğerlerinden daha iyidir.

Örneğin, cam temizliği için uygundur, özel mikro fiber ürünleri vardır çünkü kesinlikle tüy bırakmayan bir ve iz bırakmadan temizleyin. Ayrıca, son derece emici olan.

Öte yandan, özellikle yüksek bir kat ile sınıflarda kaba kirler ya da araç cilası kalıntılarının çıkarılması içindir. Temelde söyleyebilirim, yüksek zemin veya mikrofiber birim alan başına ağırlığı, nem ve kir parçacıklarının kapasitesi yüksek.

Bu görsel ve ağırlıkla pek operasyon tarzı ise, farklı üretim sitelerinin birbirinden ama ayırt edilebilir iki mikrofiber örtüleri tamamen farklı olabilir söz son kalır. Böyle bir şirket olarak uzman bir mikrofiber bez seçerken bu nedenle güven.

kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Lenslerin üzerindeki parmak izleri% 95 yağ kalıntıları bulunmaktadır. Mikrofiber zirvesi yüksek kaliteli mikrofiber bez objektif gözlük temizlemek için en iyi tekstil, deterjan neden olan silikonlar, yağlar ve yağ eklemektir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Her zaman duymak plastik veya cam gözlük sol çizikler. Bu, ancak, bir basit argümanlar çürütmek bir efsanedir.

İki malzeme bir araya olan ve diğer bir çizik Eğer a) fiziksel prensibi bir malzemeden daha sert olması gerektiği belirtilmelidir. Tamamen fiziksel nedenlerle Yani, yüksek kaliteli ve temiz bir mikrofiber bez ile bir lense zarar etmek mümkün olmayabilir.

Polyester kumaş alanlar HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Efsane doğru olsaydı b), örneğin  gibi büyük zincir mağazalar, her yıl bir şekilde kendi müşterilerine birkaç milyon mikrofiber bezler gözlük verecekti. Optik ve tıbbi malzeme üreticisi mikrofiber de kendi temizlik ekipmanları yemin!

Bu bağlamda Önemli mikrofiber bez lens her uygulamada kesinlikle temiz olduğunu, ancak,. Gözlük veya bez kir kaba parçacıklar yani çok iyi çiziklere neden olabilir.

Aynı zamanda kumaş tekrar yağ parçacıklardan arındırılmış ve onun tüm gücünü kazanmış, böylece düzenli aralıklarla gözlük yıkama bezler tavsiye edilir. Yıkama yaparken hiçbir kumaş yumuşatıcı kullanıldığından emin olun.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın