Baskılı Süprem Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Baskılı Süprem Kumaş. Dimi ad ve İskoçya İngiltere’yi ayıran nehrin kıyısında kökenli. Bazen “tuvale” olarak bilinen ve bir el dokuma ve benzer edilir. Onlar doku aynıdır, iplik,çiçekli süprem HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz kilo, hissediyorum ve kullanın. Tüvit başlangıçta sadece çeşitli renk efektleri üreten, farklı renkli stok-boyalı liflerden yapılmıştır. Tüvit kumaş aile pürüzlü yüzeyli, sağlam kumaş geniş bir dizi oluşur. Bazı yakından dokuma, pürüzsüz, yumuşak iplik kumaş, ve birçok monoton tweeds da vardır. Tüvit de, ekose kontrol, çizgili, ya da diğer desenlere sahip olabilir. Bu çok iyi bir kırışık tutmaz. Genellikle erkekler, kadınlar ve çocuklar için takım elbise, mont ve spor bir yelpazede kullanılmaktadır.

Baskılı Süprem Kumaş. Tüm kuzey kıyılarında adalar üzerinde dokuma el vardır başlangıçta el-bükülmüş iplikten dokunmuş oldu. Ne zaman nemli, bu yosunlu ve dumanlı kokuyor.

Dimi gibi denim, gabardin gibi yüzünde ayrı bir diyagonal wale gösteren bir kumaş -.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Dimi Dokuma – kumaş çözgü titreşim ve kumaşın yüzünde, ya da sağ tarafta, üzerinde bir diyagonal etkisi yaratan ilerleyici bir münavebe iplikler doldurarak inşa edildiği temel bir örgü. Bir tuval dokuma kumaş olarak, çapraz etkisi de kumaşın arka tarafına açık bir şekilde görülebilir.süprem kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Baskılı Süprem Kumaş. Büküm – sarım sayısı ve iki iplik imalat işlemi sırasında açıktır yöne için geçerli bir terim. İplik büküm birbirine yakın lifleri getiriyor ve onları kompakt yapar. Bu iplik gücünü artırmak, lifler, birbirine bağlı olur. İplik büküm doğrultusu ve miktarı görünüm, performans, hem de ipliklerin dayanıklılığı ve sonraki kumaş ya da tekstil ürününün belirlenmesine yardımcı olur. Tek iplikler sağa (S büküm) veya sola (Z büküm) bükülmüş olabilir. Pamuk ve keten iplikler genellikle Z-büküm ise genellikle, yün ve yünlü iplikler, S-büküm vardır. İnç başına döner gibi büküm, genellikle ifade edilir, metre başına döner, ya da santimetre başına döner.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın