Çarşaf Nasıl Dikilir

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

220 cm genişliğinde satın almak karlı dikiş yatak kumaşı. Maliyet bu maliyet keten kumaş genişliği çok değil, ama ucuz olduğunu patiska 1genişliği 150cm den, değil. 90cm söz

Pamuk veya doku 150 cm genişliğinde artış toplam tüketim, ve yanında, sen sayfaları için bağlantı eklemleri yapmak zorunda ve yorgan çift kişilik veya boyutu ise kapsar.

yatak yapmak için herhangi bir kalıntı kumaş olmadan iç çamaşırı, bir 3 çarşaf (70×70 cm) ayırırlar mümkün olacak iki yastık durumlarda yerine, Sonra., sadece bazı 25 cm biraz daha kumaş satın almak, ama herhangi bir kalıntı bırakmadan kesilir.

Kes yaprak, bir kanepe ya da 160 cm genişliğinde bir yatak olsa bile, her yatak için en az 2 metre genişliğinde öneririz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

2Ana resim üzerinde özel yastık kılıfı, her zaman çevirebilirsiniz ve desen çarşaf ve nevresim maç olacak. Ama, bazen, genel desen uyumsuzluğu yastık sadece daha fazla yatak çarşaflarını dekore.

% 100 pamuk içeren 4. Yatak çarşafları kumaşlar

% 100 pamuk patiska

Yatak kumaş birçok üretici ucuz kumaş sunuyoruz. Düşük Fiyat patiska genellikle pamuk lifi tekstil fabrikası yapay lifler ekledi anlamına gelir. Yatak adı verilen için kumaş Bu tür.

Bazen fiyat ya da basma basma lif dokuma ve kalınlıkta yoğunluğunun azaltılmasıyla azaltılabilir.

Yoğunluğu – en önemli kalite göstergeleri ve he basma bir metrekare üretimi için kullanılan pamuk miktarı (gram olarak ağırlık) anlamına gelir.

Her iki kumaş dikiş keten için kullanılan ve yıllardır onları yakalayın olabilir. ana şey net bir sahtecilik satın almak için değil, doğal liflerden çok daha kısa ömürlü, yapay lifler vardır, ama o daha bir patiska gazlı bez gibi görünüyor boyalar.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın