Dantelli Abiye Modelleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Uyumlu ve her zaman uygun Abiye bir pelerin olduğunu tamamlayacak. Dantel elbise gençlik arasında örme dahil ofis ve sokak takım elbise ceket veya hırka, bir deri ceket ile 3takviye edilebilir.

Nasıl süslemek için?

Çoğu kadın evde bile, takı takmak, herhangi bir durumda gala olay onlara olmadan görünmüyor. Diğer eklemeler aynı şekilde seçilen dantel elbise için Takı – minimalizm ilkesine dayalı . Modern, parlak fotoğraf dantel yapılmış elbiseler için mükemmel bağbozumu tarzı doğru çekilmek. Küpe, bilezik ya da broş – Bu bir takı seçmek yeterlidir. Zincir, boncuk ya da kolye bir dize alıp, boynuna bir vurgu yapabilir elbise açmak için.2

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Tüm açık tonlar için uygun olarak siyah ve mavi gümüş metal;

Altın krem, iyi gider bej, kırmızı, yeşil; inci küçük dize özellikle siyah, mavi, bej mükemmel uygundur evrensel dekorasyon, olduğunu.

Broş, bu durumda küçük ve göze çarpmayan küpe koymak gerektiğini, kapalı elbise en iyi görünüyor. Uzun gösterişli 1küpeler sadece dekorasyon olabilir, ve bunlar saç modeli ile tek bir topluluk olmalıdır. Dairesel kesme için V- şekilli girinti takım asılı zinciri için boynuna bitişik boncuk ve kolye, seçin. Herhangi bir durumda, doğal malzemelerden dekorasyon tercih edilmelidir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın