Denim Denim Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Sanayi ve teknolojinin gelişmesi Kumaş üretimlerinin de iyileşmesine katkı da bulunmuştur. Bir çok firma son teknoloji sistemleri kullanarak üretim yapmakta ve ihtiyaçların karşılanmasında en kaliteli ürünleri hizmete sunmaktadırlar. Dokuma kumaş koltuk kanepe süslemelerinde sıkça kullanılan bir türdür. ==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43_ -.--jpgSatın almalar yapılırken ihtiyaçların belirlenmesi sonrasında hangi tür ve rengin kullanılacağına karar verilir. Ancak öncesinde yapılması gereken ilk şey kalitesi ve sağlık koşulları araştırılmalıdır. Günümüzde tamamen doğal yollardan üretilen organik ürünler üretilmeye başlanmıştır. Organik Kumaş pamuk üretiminde itibaren başlar. Pamuk yetiştirilirken hiçbir tarım ilacı gübre gibi katkı maddeleri kullanılmadan üretim yapılmaktadır. Bu da organik ürünlerin üretilmesine yardımcı olmaktadır. Dokuma Kumaş alınırken sağlık koşullarının yanında kullanışlılığı leke tutup tutmadığı, tozlanma derecesi gibi durumları da araştırılmalıdır.==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43_-jpg

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Giyim üretiminde kullanılan organik Kumaş insanlarda özellikle alerjik rahatsızlıkların önüne geçmektedir. Fiyat olarak diğerlerine göre daha yüksek olsa da sağlık konusunda güvenilir olması, herhangi bir katkı maddesi bulunmaması tercih sebeplerini arttırmaktadır.

Dünya artık organik tekstil ürünlerinde, organik sertifikalı pamukla birlikte terletmeyen, teni yumuşak saran, bakteri üretimini önleyen özel iplikler için pamuk değil ağaç lifleri kullanmaktadır. Kayın ağacından üretilen Viskon, bambu kamışlarından üretilen bambu ve bambu ile kayın ağacının karışımından üretilen modal iplikler ilk sırada gelen türlerdir.

Viskonun hammaddesi kayın ağacıdır. Kumaş Aynı pamuk gibi selülozdan oluşur. Viskonun yapısı pamukla oldukça büyük benzerlik gösterir. Viskonun nem alma özelliği, pamuktan daha yüksektir bu nedenle teri pamuktan daha fazla emmektedir. Organik bambu, tarım ilacı veya gübreye ihtiyaç duymadığından biyolojik ve çevresel sistem için faydalıdır. Bambu alerji yapmaz ve tamamen organiktir. Bambudan yapılmış giysiler özeldir. İpek gibi sarar, ipek kadar iyi ve yumuşak hissettirir, ancak bambu daha dayanıklı ve çok daha ucuz olduğundan daha pratiktir. Kumaş İyi görünen ve çevre için iyi olan bir giysidir.

 

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın