Denim Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kot birçok Amerikan gardırobunda en önemli unsurlardan biridir . Bruce Pask , T Magazine erkek moda direktörü :New York Times Style Magazine ve Eleanor Ylvisaker , Earnest dikilir kurucularından vee – ticaret onları giymek için en iyi nasıl içeriden üstlenmesi için, iki uzmanyardım Ilan Site Feyt.com

S: Nasıl denim giyilmelidir ?

Eleanor Ylvisaker : Bu ​​sizin kişisel stil ve vücut tipi için soyunma aşağı gelir . Ben herhangi bir kural çok zor çalışıyor ve sizin için neyin işe yaradığını yapışmasını kenara vardır sanmıyorum . -denimBen korkunç bir şekilde ve güzel bir şekilde hem de yapılan bezemeler için asit yıkama her olası yorumunu , gördüm . Ne yapar ya da kot büyük bir çifti üretimi ve denim klasik gündelik köklerine sadık kalan yıkama , işçilik , tasarım , özgünlük bütünlüğü aşağı kaynar kırar

S: Ne denim on denim hakkında ?

Bruce Pask : Neden olmasın? Ben mükemmel kabul edilebilir olduğunu düşünüyorum , ama ben şahsen, bir ceket altına giyilen gerçekten soluk denim gömlek ile kot koyu lacivert çift gibi tamamen farklı yıkar , karıştırmak ister . Ben de head- to-toe denim karşı değilim , ama görünüm bir şey var ve herkes bunu koparmak içingüven olduğunu düşünüyorum . Denim koordinat değil , korelasyon gerekir . Biz onlar denim tulum giyen konum gibi adamlar bakmak istemiyorum .

S: Neden bu kadar çok erkek kot , özellikle kültürel miras kot takıntılı ?

BP : Denim bilincimizinzemin parçasıdır . Steve McQueen , Jack Kerouac , Kris Kristofferson – hepsi kendi denim anı vardı gibi biz revering büyümekstil ikonları , düşünün . Ben de erkeklerin şeyleri satın nasıl yapmak olduğunu düşünüyorum . Provenans [ var ] olduğunda , erkekler daha rahat para harcama hissetmek ve buna dikkat .

S: Nasıl ekli insanlar denim alabilirim?

BP : Bu​​takan bir tarih kazanır giyim çok kişisel bir parçasıdır . Gerçekten kendi denim üzerinde geek insanlar, örneğin , yıkayın asla . Ben bir otel odasında onun kot bırakarak bir arkadaşı hatırlıyorum , ve o da yıkanmış gönderildi olmuştu öğrendim , o teselli oldu.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Soru : Kadınlar için , denim ifade veya tahsil parçalara aksine normal bir görünüm için bir başlangıç ​​noktası olarak kabul edilir ?

EY : Gerçektenmüşteri bağlıdır , ancakçoğunlukla , evet kadınlar iltifat temel veya bir trend tabanlı ifadesi parçalı ya denim arayın. Şahsen , tasarım yıkama ve bütünlük içinde özgünlük benim için önemli , ama ben de benim vücut tipi tamamlar ve benim gardırop önemli bir , çok yönlü bir temel olabilir denim arıyorum .

S: Denim erkekler için böyle bir hiç akıllıca besinidir . Daha maceracı şekillerde kot stil için herhangi bir ipucu ?

BP : stil tweaks olarak başlayan şeyler tamamenşekilde sızmış ki, genel elbiseli adamlar var . Bu bir blazer ceket altında bir denim gömlek giymek , diyelim ki, oldukça yaygın hale geldi . 90’larda rahat cuma doğumişyerinde denimfikrini ortaya atmıştır. Ve o akşam – uygun oldu . Bu denim ile bir şık ceket eşleştirmek artık günahkâr bulunuyor . Tüm bahisler kapalı gibi hissediyorum .

S: Eğerkadın denim pazarında neler eğilimler görüyoruz ?

EY : Yaz kadınlar için renkli denim bir dizi getiriyor ve ben klişeleşmiş jean ceketler çok gördüm . Ben bir yıkanmış denim gömlek ile eşleştirilmiş soluk mavi kot iledenim – on – denim görünüm seviyorum. Benim kişisel favori açık mavi overdye ile3x1 sıska W.2 jean olduğunu. Bu sezon ortaya çıkanpastel paleti için mükemmel çalışıyor .

S: Ve kot pantolon satın almak için başparmakkuralı nedir ?

EY : Denim vücudunuz ve aşınma ile büyür , bu yüzden sizebel bandının üzerinde dökülme olmasıuygun streç için izin vermek için yeterince rahat olduğundan emin , ama çok sıkı değil yapmak istiyorum . Ben vücut tipi satın alma bildiririlk şey olması gerektiğini düşünüyorum . Size doğru görünüyor ne sopa ve oradan çalışır . Erkek kot genellikle uzunluklarda gelir , ama bu özellikleyüksek sonunda , kadın için daha az yaygındır . Ne yapmalı ? Her zaman bir jean kısaltmak veetek yeniden takmak , amaoranlar çok uyuyor üzerinde kapalı olabilir . Boot- cut veya flare jean üzerine , örneğin ,dizdaralmasıyanlış isabetli olacaktır . Ben hevesli bir kot takan varsa o özel -fit kot yatırım akıllıca olduğunu düşünüyorum bu yüzden .

denim kumaş,denim tekstil,denim village,denim parfüm,denim republic,denim kumaş nedir,denim ne demek,denim trends 2014

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın