Denim Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Denim Kumaş

Denim, atkı, iki veya daha fazla çözgü iplikleri altından geçer ki sağlam sıkı dokunmuş bir tuval yapılır. Boyuna, bahçe indigo veya mavi boya ile boyanır; == . -HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz..yatay iplikleri beyaz kalır. Iplikler onları daha dayanıklı hale getirmek için çok güçlü bir bükülme var, ama bu da denim rengini etkiler. Iplikler beyaz iplikler merkezini bırakarak, öyle sıkı ki indigo boya genellikle renkler sadece yüzeyini bükülür. Mavi şeritler üzerinde gösterilen konuları haline dışarıdan sizin denim ve beyaz sizin denim içinde beyaz görünmesi olanlardır. Bu kumaşın ters tanıdık çapraz azarlama tanımlanabilir üretir. Aşınma yoluyla, indigo iplik yüzeyi solmaya denim neden olan altına beyaz ipliği açığa yol verir. Kot temel 5 cepli pantolon, ya da denim yapılmış bir pantolon.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Taş yıkama: fiziksel rengi kaldırır ve kontrast ekler bir süreç. Jeans ve taşlar zaman belirli bir süre için birlikte döndürülür. Yıkama süresi, kumaşın son rengi belirler – uzun denim ve taşların renk olur daha hafif ve kontrast elde edilir döndürülür. Denim, daha sonra durulanır yumuşatılmış ve makinada kurutulmuştur edilir.

Yıkama: denim bir bağbozumu, yıpranmış el vermek için ponza taşı ve selüloz enzim bir arada kullanarak bir yıkama işlemi. Yıkama sadece ilk çevrim için taş ve kumaş ile yüklenir. Enzimler taş ile bir arada, ikinci aşama için dahil edilir ve bir doğal olarak yaşlı bir görünüm elde edilene kadar bu devrilmiş.

İndigo: başlangıçta indigo otu bitkisinden alınan denim için kullanılan boya. Günümüzde kullanılan indigo çoğunluğu sentetik olarak yapılır. Doğal indigo hafif kırmızı bir döküm var dönem oluşturan bir oluşum söz dikey çizgiler eski denim. İplik genişliği eski denim üniforma değil gibi iplik kalın olduğu yerde, renk en kaybolur. Bu birlikte birkaç santimetrelik bir beyaz veya ciddi soluk bir iş parçacığı oluşturur, tek bir dikey indigo konu.

Genellikle kopya kot bulundu, polyesterden ve pamuk ipliği tabakasının vintage estetik gücü en iyi karışımını sunuyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın