Denim Kumaş Alıyoruz 0536 336 43 43

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Dışında, normal kot, etek, ceket, şapka, cüzdan, ayakkabı, çanta vb gibi çeşitli diğer öğeler de moda aksesuarları gibi moda dünyasına kendi 3yolunu bulduk. Denim çanta dayanıklı, şık, ve şık insanların klan arasında popüler. İşlemeli logoları ve motifleri ile birlikte tokalı kurdele, bakmak ve döngü bant ile önceden yıkanmış denim kapaklar moda bulunmaktadır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Denim Trendleri: son eğilim ham denim olduğu; yıkanmış veya kimyasallarla muamele edilmemiştir kot. Onlar tezgahtan doğrudan gelir bakire kumaş vardır. Bu denim sert olsa başlangıçta, daha sonra genişletmek ve kullanıcıların şekle özgü hale kullananlar vücuduna uyum. Önyükleme bacaklar ve önyükleme kesim şık ve erkeklerin her zaman favori kalır. Düz bacaklı Zip sinek düğmesi sinek daha çok tercih edilir. Yere dokunmak Boot bacaklı kot pantolon mens favori dolap koleksiyonu vardır. kot uyum vardır ve kullanıcıya klasik bir görünüm vermek. Gevşek boşluk kot erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilmektedir kot kolayca yırtık olmazdı ağır kumaş yapmak için daha 2fazla iş parçacığı kullanımı özel tezgahlarda geliyor.

Yukarı sıska bacakları ile gelen hafif kot vardır. Arka cep fermuarlar, düğme flep ve renkli dikişler bir mesafeden insanları çekmek. Su yıkaması ile birleştirildi Bell bacaklı kot piyasada seviyededir. Çok yönlü örgü ve ayrıntılı arka cepli Hafif kot giyen bir durdurma görünüm vermek. Indigo ve siyah tonları, kot üstleri ve ceketler Skinny jean çoğu kadın tarafından aranır. Yıkanmış denim bir kadın var isteyen entelektüel görünüyor ve manyetik kişiliği ile rahat bir ruh hali sunuyoruz. Şimdi bir gün; denim moda anlayışlı kadınların ihtiyaçlarını karşılamak için gökkuşağı renkleri mevcuttur.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın