Denim Kumaş Denim Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Denim Kumaş

Denim onlarca yıl sürebilir

Uzun elbise sürmelidir nasıl Çoğu insanların standart kitlesel üretilen giyim düşük standartlarına göre sarılır .Q004-2R1002

Deden belki iki ya da üç yıl süren bir kot pantolonun fikri çok sürpriz olacak . Aslında giyim yapı ve malzeme alt yarıştı olan -sonuç o delik giymek için yeterince uzun ömürlü yeteneğine sahip değildir giyim kadar yapılmış bir tek dolap var.

Bir düşünün – bu genellikle sadece tek bir noktada dışarı verdi ya da şanssız gözyaşı kurbanı oldu çünkü dedesi kaliteli dahili giyim onların birkaç yazı yamalı . Bugün biz ( genellikle birkaç düzine yıkamadan sonra) giyim göstermeye başladığında biz bağış ucuz giyim dolu dolaplar var .

Dolar birden yüzlerce değer kot bir çift kendi malzemeleri hakkında açık olmalıdır. Denim kendisi oldukça malzemesi (gerçek , somut değer ) daha muhtemelen bir etiket için ( kendi pazarlama dışında hiçbir gerçek değer ) ödeme yapıyorsanız şirketin odak büyük bir parçası değilse .

Ham denim çoğu esnaf üreticileri arasında tipiktir. ” Ham ” sadece denim yıkanmış veyaipler boyalı beri tedavi edilmemiş demektir. Onlar kumaş dokuma konum ve kumaş herhangi bir su veya kimyasal banyo olmadan kesilmiş ve kot pantolon içine dikilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İyi ham kot % 100 pamuktur. Doku ipliğin kalınlığına bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir ,örgünün gerginlik, ve hatta nasıl iplikler kıvrılır ( bazı üreticiler dokulu yüzey oluşturmak için iplik kasıtlı kot veya kusurları bu şekilde yapılmış olarak adlandırılır.

Çoğu esnaf üreticileri de bez kenarları nasıl bitirileceğini ifade kenar denim , kullanacaktır . Kenar ham denim ve ham denim kumaş kenarı olmak zorunda değildir olmak zorunda değildir , ancak her ikisinin kombinasyonu genellikle uzun çözülüyor direnen sağlam denim yapar .28HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Iyi denim dikili iyi yapılmış pantolon dayanıklılık aslında alışmak biraz sürebilir. Deri ayakkabı iyi bir çift gibi, ” içeri kırma ” Ve deri ayakkabı iyi bir çift gibi , kaliteli olmayan iş giyim kot düzgün bakım için çift kolayca bir on yıl sürebilir gerekir gerekir.

denim kumaş,denim tekstil,denim village,denim parfüm,denim republic,denim kumaş nedir,denim ne demek,denim trends,parça denim alan,denim alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın