Denim Kumaş Kim başlattı

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Denim Kumaş Kim başlattı ?

Denim Şimdi bir gün herkes denim yok ” . Americana ” ABD kot dendiğini neden olan A,iyi ol ‘ doğmuş ve en çok kot aranan bazı aslında Japonya’da üretilmektedir = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43__jpg. Japon detaylara yoğun ilgi ile başka bir düzeye denim alınan yaptıkları hemen hemen her şeyin olduğu gibi , var . Dünya denim severler üzerinde tüm eski Levi’nin tezgahlarda Japon kot pantolon, ve benzersiz bitirme teknikleri sonra şehvet . Yani denim kumaş kenarı geldiğinde dünyanın geri kalanı ( cinas amaçlanan ) dışarı çevirmek olamaz demek değil. Amerika özel kenarlıklı denim üreticileri bir ton var , ve piyasada ihtiyaç büyüdükçe , bu nedenle bu alanda dalmak tasarımcıları yapmak .

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Terim kenarlıklı aslında yüzyıllardır civarında tekme olmuştur dönem ” self- kenar ” bir mashup olduğunu. Eğer bir kumaş arka plan ( ve kim değil ? ) Varsa, her bir kumaş bir sahip olduğunu biliyor olabilir . Bu, dokunmuş ya da örülmüş bir kez çözülmesine önler kumaşın bitmiş kenarına gelir. Kenarlıklı iki tarafında kumaşın tam uzunlukta çalışır ve bir kenar oluşturmak için tekrar kendilerini konuları döngü tarafından oluşturulduğunu olmaz yıpranmayacağı veya unravel. Kumaşın = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43..bakarken kumaş kenarı ¾ “geniş daha geniş olan bir dış kenarında ince bir şeridi.

Terim kenarlıklı denim kumaş gerçek jean üzerinde yıkama değil dokunmaktadır şekilde ifade eder . kot pantolon sürekli bir iplik ile dokuma ve gerçekten kurtarma avantajı yaratmak için önemli olan “mekik , tezgahlarda ” denilen çok dar tezgah kullanılarak oluşturulur . Bu dokuma tezgahı model kesildiği zaman şekilde,kumaş kenarı iç bitmiş dikiş kenarı olarak dahil edilebilir dar genişlikte kumaş oluşturmak için edebiliyoruz. Bu süreç genel olarak güçlü bir kumaş oluşturur ve böylece kumaş kenarı kot pantolon sert olması ve artık normal kitle kot daha son eğilimindedir. Eğer hızlı birnokta farkı mümkün olacak normal kot göre kumaş kenarı kot bir çiftiç dikişleri bakarsanız .

Sen kenarlıklı çift dikiş kenarı boyunca uzanan kırmızı bir şerit olduğunu fark edeceksiniz. Her zaman kırmızı değil ( kahverengi, sarı veya yeşil olabilir ) ama kırmızı en sık kullanılan renk gibi görünüyor. kot pantolon da kumaş kenarı kot daha yüksek bir kalite gösterir durumlarda bir sürü olarak belirli bir dikiş var , ancak bu kumaş kenarı kot her çift üstün kalitede olduğunu söylemek değil . Bu soruları sormak ve bazı yeni blues bir ay kira damla önce etiketlerini kontrol etmek önemlidir böylece dikkate alınması gereken bir diğer birkaç faktör vardır . Burada rastlamak olabilir birkaç terimlerdir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın