Denim Kumaş Metre Fiyatı

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Denim Kumaş Metre Fiyatı. Akustik özellikler. Biz genellikle ses emici olarak kumaşın düşünüyorum ama ne yazık ki, çatılar ve diğer yapılar için kullanılan kaplamalı kumaşlar verimli ses emici malzemeler değildir.PARTİ PARÇA KOT ALANLAR HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu kumaş, orta ve yüksek frekanslarda, düşük (bas) frekanslarda makul ses emici özellikleri sergileyecek doğru olmasına rağmen kumaşın ses emilimi düşüktür. (Bazı kaplanmış kumaşlar iyi bir ses emilimi sağlamak için tasarlanmıştır, ancak dış çatı veya yapı yapımında kullanılan olamaz bu yüzden geçirmeyen değildir olabilir.)

Kaplanmış parti kumaş alanlar bir arena veya stadyum çatı, perakende kumaş mağazası, havaalanı terminali veya benzeri uygulama için kullanılan Böylece, diğer malzemeler veya kurulumlar ses emilimi sağlamak zorundadır. Kaplamalı ses emici İstanbul kumaş genellikle geçirimsiz çatı altında kumaşlar yüklenir. Dış tavan kumaş ve iç ses emici ucuz kumaş arasındaki mesafe ses emilimi ve frekansa olan ilişkisini etkiler. Limitler o kadar ses emilimi yaparak beri iki kumaş alanlar arasındaki küçük boşluk kaçının.

Büyük alanlar için, genellikle yankılanma kontrolü için gerekli emilimi sağlamak için tek başına kaplamalı kumaşlar kullanarak mümkün değildir.

Sesi yansıtan bir kaplanmış kumaşların yeteneği yararlanmak için, yapının şekli kumaş fiyatı kendisi gibi büyük bir rol oynamalıdır. Çift eğimli yüzeyler birçok yönden sesi yansıtır. Kumaş% 100 akustik bariyer sağlamadığından, şekil dikkatli bir şekilde tasarlanmalıdır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın