Denim Kumaş Parça Kot Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Denim Kumaş

Denim onun karakterini veren bir diğer önemli faktör dahil post-dokuma işleme – ya da bunların eksikliği yıkanmamış kot hangi tarafından, en tanıdık süreçtir “büzdürülmüş.” 82HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiziken denim yıkama gelen önemli büzülme yaşayacaksınız, SANFOR kot genellikle çok çekmez. SANFOR denim genellikle daha uzun daha sürer, ana takas bir daha yumuşak bir şekilde kaybolur ve yüksek kontrast SANFOR denim gibi kolay gelmiyor varlık. SANFOR kumaşlar yeni zaman daha yumuşak ve pürüzsüz vardır.

Yakma denim yüzeyinde gevşek, saç benzeri elyaflar daha yumuşak bir his katkıda uzak yanmış edildiği bir süreçtir. Sanforization gibi, bu süreç kitlesel üretilen denim son derece yaygındır. En büyük şirketler hemen yumuşak ve rahat bir kumaş üretimi ile ilgilidir. Ancak, denim birçok yüksek-kaliteli ham çeşitleri gibi bazı olarak, hem de imzalanmıştır edilmektedir RJB ‘nin kumaş.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kalandırlama  denim ağır silindirler geçirilerek evened bir süreçtir. Isı ve basınç yumuşak, daha rahat bir kumaş oluşturmak. Kalenderleme diğer işlemler gibi birçok denim düzgün görünüm katkıda bulunur.S308-10R2104-M

Merserize  – Bu süreç, elyaf şişmesine neden olan bir kimyasal çözelti içinde kumaş nemlendirici içerir. Merserize da denim düzgün bir parlaklık verir. Bu denim uğrar nihai süreçlerin biri.

Birçok Japon fabrikaları bu süreçlerin tüm kumaşlar yapmak rağmen, gibi high-end esnaf markalar diğerleri arasında, zaten bu süreçler tamamen vazgeçmesi söz. Bu denir loomstate denim , ve bir kaç Japon fabrikaları gerçek l denim hala yaygın üretilen olduğu dünyadaki tek yerler arasındadır.

Işleme şekilde hissediyorum, dayanıklılık, ve kot bir çift yaşlanma potansiyeli için dramatik etkileri olabilir. Örneğin, SANFOR sızlıyor, ve gibi,  olmuş bir çift 3Sixteen en SL-100x veya Iron Gönlünün 634S , ne zaman yeni rahat olacak ve giyilmeden önce batırılmış olması gerekmez. Takan ilk yıkamadan önce benzersiz bir parlaklık olacak kot ham çift keyfini ve bakımlı ise denim nedeniyle bile bileşimine uzun bir süre sürecek.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın