Denim kumaş seçimi – Denim Yıkama

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Denim kumaş seçimi

Kumaş  seçim yardımcı tedavi maliyeti en aza indirmek ve çevre ile ilgili sorunları çözmek için olabilir.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43..

Farklı renk derinliği kumaş: işlem süresi, atık yük, kumaş ve kimyasal en az kullanımına en az zarar kesmek için, kot üzerinde indigo farklı derinlikleri vardır. Örneğin, buz yıkama durumunda biz yıkama sırasında yarım boya daha kaldırmak nerede, bir işlem süresi, kimyasal tüketimi, atık yükü kesmek için yardımcı olacaktır hafif gölge kumaş kullanabilirsiniz. Bu daha ekonomik ve en az hata ile giysi işlemek için giysi işlemci yardımcı olacaktır.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43__jpg

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Düz denim görünüm: Farklı kimyasal maddeler ve işlemler denim giysiler bakmak düz almak için kullanılır. Bu ihtiyacı karşılamak için, özel denim kumaş yıkandıktan sonra düz bir görünüm sunan geliştirilmiştir.

Denim  yıkama: Hızlı yıkama denim kumaş yıkama döngüsü sırasında, indigo boya kısa yıkama döngüsünde yıkanmış bir görünüm sağlayan, hızlı bir şekilde kaldırılabilir, böylece boyama modifiye tekniği ile boyanır. Daha ekonomik bir yıkama sıvıları, örneğin, düşük su tüketimi, daha az kimyasal kullanımına, daha az zaman ve istinat kumaş mukavemeti elde edilir.

Renkli denim: giysi üzerine overdyed / renkli bir görünüm talep artışı ile, giysi işlemci zaman alıcı renklendirme / overdyeing ek bir işlem, kullanıyor. Bu, su ve kimyasal büyük bir miktarda. Ayrıca giysilerde yamalar ve eşitsizliği riski ile ilişkilidir. Şimdi denim kumaş da işlemciler zaman ve risk tasarrufu renkli şeklinde, mevcuttur.

Yumuşak dokunuşu denim: Bu tür ihtiyacını karşılamak için, denim kumaş farklı çeşitleri mevcuttur, doğal yumuşaklık yaşıyorsanız hangi. Bu kumaşlar giysi aşamasında yumuşatıcı en az uygulama gerektirir

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın