Dokuma Kumaş Alınır

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

DOKUMA:

Dokuma Kumaş Alınır. Dokuma en önemli kumaş veya bir giysinin yapımında dokuma olarak, iplik, iki farklı setleri, çözgü ve dolgu veya atkı bir kumaşın meydana getirilmesi için birbirleriyle iç içe olarak adlandırılan. İplik kilitli liflerin uzun sürekli yayılma.dokuma. HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43 Tezgahın önüne arkasından koşmak boyuna iplikler çözgü ve dolgu veya atkı olan çapraz iplikleri denir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Dokuma Kumaş Alınır. Genel olarak, dokuma, birbirine dik açılarda ipliklerin iki takım iç içe geçirmek üzere bir dokuma makinasını kullanarak içerir, bu geçer uzunluğu ve atkı (eski kabuğu) yönünde gider çözgü ipliği. Tek çözgü ipliği bir son ve tek atkı ipliği denir bir pick denir.

Dokuma Kumaş Alınır. Bir tezgah için ekipman cihaz çözgü iplikleri tutarak dolum konuları içlerinden dokunmuş ise yerinde. Pamuk, ipek, yün ve naylon ve Orlon gibi sentetik elyaflar gibi doğal liflerden yapılmış iplikler normal olarak kumaş dokumak için kullanılır. Ancak başka elyaflar, aynı zamanda dokuma için kullanılabilir. Çözgü için öngörülen İplik gibi, çile çözgü ve süreci dokuma sırasında hasar tahammül onları sistematize dilimleme gibi bazı süreçler yoluyla çalışır.

Dokuma Kumaş Alınır. Dokuma ürünleri çoğunluğu bu üç temel örgüleri biri ile yapılır düz örgü, saten dokuma veya dimi örgü . Dokuma kumaş düz ya da tek renk moda olabilir ya da bazı basit içerdiği desenler , ya da dekoratif ve sanatsal tasarımlar moda olabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın