Döşemelik Kumaş Alınır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Pamuk kumaşlar yaygın, ancak onların dayanıklılık örgü ve bitiş bağlıdır, döşemelik kullanılır. Bir pamuklu kumaş olmuşsa, o zaman ancak, kontrol etmek akıllıca olacaktır, sabun ve suyla temizlemekparti kumaş alan yerler.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. için ince olmalıdır (genellikle olduğu gibi) önceden yıkanmış üreticinin önerilen temizlik yöntemi . Pamuk kumaşlar doğrudan güneş ışığına maruz kaybolacak.

Pamuk Karışımları sağlam, aile dostu bir ürün olabilir. Bir leke dirençli kaplama, günlük kullanım için uygulanmalıdır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Tuval özellikle dayanıklı olduğundan aile odaları için iyi bir seçim olabilir. Düz yüzey kiri gösterir ve kir parçacıklarını tutar, ancak, bu yüzden sık sık vakumlama bir zorunluluktur. İmalat önce ön yıkama kolay temizlik için çamaşır makinesinin içine küçük tuval pop yapabilirsiniz.

Şam örgüler resmi vardır. Onlar fırça ve kırılma Konuları önlemek için yavaşça vakumlu olmalıdır.

Keten resmi için en uygun oturma odaları veya yetişkin alanlar. Profesyonelce temizlenmiş parçaları kirli mı. Mümkün güneş ışığına doğrudan maruz dışarı keten tutun.

Mikroelyafların ev mobilyası için yeni bir ek vardır. Yumuşak bir el ve bir geniş renk yelpazesi sunan, aynı zamanda en lekeleri direnç ve kolay sabun ve su ile temizlenebilir. Bu kumaş çocuklu aileler için iyi bir seçimdir.

Yün ve yün karışımları için kullanılacak sağlam ve dayanıklı kanepeler ve sandalyeler. Karışımlar nokta gerektiğinde temizlenebilir. Üreticinin önerdiği temizleme yöntemi edin.

İpek gibi resmi oturma odaları gibi yetişkin alanlar için hassas bir kumaş uygundur. Kirli eğer profesyonelce temizlenmesi gerekir. Mümkün güneş ışığına doğrudan maruz dışarı ipek tutun.

Onlara meşgul aileler için iyi bir seçim yapar lekeleri ve solmaya karşı üstün direnç sunar.

Deri mobilya hafifçe vakumlu olmalıdır ve gerektiği gibi mümkün olduğunca az su kullanarak, sildi kısmak. Deri kremi veya semer sabunla temizleyin, iyice parlatma artıklarını çıkarmak için.

Süet yumuşak bir fırça eki ile vakum yapabilme. Sadece süet deri temizleyiciler kullanın. Sanat sakız silgi küçük noktalar çıkarın. Su ile asla temiz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın