Döşemelik Kumaş Çeşitleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Elbise daha sürdürülebilir hale getirmek için, koruma dikiş tunikler, mont, kaban üst ve astar arasında astar gibi farklı kumaş olduğunda şekil verir. Bu kumaşlar çekme, firma karşı dayanıklı ve şekil de giyim tutmak gibi aralama, çoğunlukla şiddetli keten (ağartılmamış) kabarık kumaş, kanvas veya tahta kullanılır gibi. Conta olarak aşağıda tartışılacaktır saç kumaş, uygulanır.12

Gömlek-pansiyon (tahta tuval ya da kanvas) farklı kalınlık ve yoğunlukta tarafından üretilen 61 140 cm, keten ya da yarı-keten ağartılmamış (şiddetli), gelen genişliği. top ince malzeme, yumuşak ve ince tersi tuval kullanılmış ve olmalıdır. Esneklik, çekme dayanımı ve aynı zamanda NC istikrar, sertlik olmaması – Bu döşenmesi için temel gereksinimleri vardır. Gevşek, gevşek, kaba, kararsız conta iş için uygun değildir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Çaput şiddetli 69 cm, gazlı bez gibi çok nadir bez genişliği. Bu malzeme değil kırdı ve slayt vermedi, sokak değil yün bir görünüm ile pamuk tabakası ile kaplıdır. İyi bez o irileşmesi pamuk katmanı açık değil, çok yoğun değil, yumuşak olmalıdır.

Saç . Giyim sektöründe Saç birini veya yerine atkı ipliğinin iki bırakmaya, tabana pamuk ipliği ve ördek at kılı için hangi doku denir. Saç elastikiyet ve dayanıklılık göğüs giysi vermek için giyim contalar olarak uygulanır. tüy dokusu kalitesi saç kalitesine bağlı olarak, farklıdır; saç ince ve esnek olmalıdır. saç iyi bir kumaş kalın ve elastik eğilme olması gerektiğidir. Tek tek tüyleri ile kalitesiz saç ve halsiz ve sarkık elde edilen saç yoğunluğu yetersiz doku varsa kolayca ayırt edilir. İkincisi, üst ya da doku astar nüfuz, at kılı gibi, özellikle istenmeyen bir ürünün ortasında dışarı sıkar. Yoğun (ağır) saç yoğun malzemeler altına kullanılır ve daha fazla ışık ve yumuşak – üst ince dokulara bırakmaya.

Örgü (kenar) yönetim kurulu – pamuk atkı basit örgü, genişliği 9 mm ve 12 mm ile keten, yan montaj için kullanılan, armholes, vb

Stokta var. Alçak basınç boru kullanılan küresel vana. Çim Biçme – Çim biçme makinesi! Düşük fiyatlar. Büyük seçim. Hızlı teslimat! LED balonlar arıyorsunuz – ışıklı balonlar . Parlayan balonlar.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın