Döşemelik Kumaş Secimi

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Ben bizim yerel kumaş deposundan yürürken, ben döşemelik ve perdelik bölüm boyutu iki katına olduğunu fark. Tüketiciler yeni mobilya satın almak yerine mevcut mobilya kurtarmak için daha fazla döşemelik kumaş satın alıyorlar. Pencere tedaviler tüketicilerin kendi örtülerini yapmak için daha fazla perdelik kumaş satın yapmak çok kolay hale gelmiştir. Kumaş mağazalar kendi ev mobilya kumaş seçimini artırarak büyüyen bu “do-it-yourself” trendi karşılamak için çalıştık. Ancak, başarıyla bu kumaşları satan anahtar kumaşların özelliklerini bilmektir. Kendinizi ve ortakları eğiterek onların ev mobilya ihtiyaçları için en iyi olan ne kumaşlar üzerinde müşterilerine tavsiye edebilirsiniz.

Dönem “döşemelik” kumaş veya deri kalıcı olarak bağlı kapakları ile kanepeler, sandalyeler ve diğer oturma ifade eder. Form ve fonksiyon: tüketiciler perdelik ve döşemelik kumaşlar için alışveriş yaparken iki önemli kriterleri göz önünde bulundurmalıdır. Ne onlar gibi görünmek istiyorum ve nasıl kullanılacaktır? Eğer onları doğru kumaşlar seçmek yardımcı olmak için müşteri sorabilirsiniz birkaç soru vardır:

Oda için kumaş uygun mudur?

Bu lekeler, kazalar, kelebekler ve daha direnecek?

Güneş ışığına maruz kalırsa o kaybolacak? Perdelik kumaş seçerken bu büyük bir sorundur. Kumaş solması şansını azaltmak için, onlar güneş ışığı dayanıklı bir perdelik astar kumaşı satın öneririz.

Nasıl renkler odasında görünecek? Bu en önemli sorulardan biridir. Renk muhtemelen bir numaralı sebebi tüketici bazı kumaşlar seçmektir. Ancak, doğru renk kumaş müşteri küçük çocuklar varsa, kolayca kir göstermeyecektir bir renk önerebiliriz dayanıklılık, leke direnci, vb doğru seçim olmayabilir. Temizlik arasındaki döndürmek için minder ya da kumaş fazladan bir set yapmak için ek kumaş satın öneririz. Başka bir satış aracıdır onlar çeşitli ya da mevsim değişikliği için zıt renkli ekstra kumaş satın almak önermek olacaktır.

Rahat mı?

Ben bunun için nasıl ilgileniyorsun?

Ben ilgilenirim varsa, ne kadar sürecek?

KUMAŞ UYGUNLUK: kumaşlar için alışveriş yaparken, tüketicilerin seçim için farklı desenler, dokular, kumaş ağırlıkları, ve lif içeriği ezici bir dizi bulabilirsiniz. Emin dayanıklılık ve güzellik açısından müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşıladığından emin olun. Döşemelerini takılmalara veya istenmeyen tucks veya gamzeler olmadan, sıkıca çekilmelidir. Çekler ve ekoseler hizalanmış ve uyumlu olmalıdır. Kumaş daha kapsayan bir parçanın, stil ve karakter uygun olmalıdır. Desen ölçeği odanın büyüklüğüne uygun olmalıdır. Kumaş renk sıcak veya soğuk, ve kullanılacak olan oda bu uygundur. Ağır trafik aldığınız evin alanlar daha dayanıklı kumaşlar gerektirir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

KUMAŞ BAKIM: Bugünün yeni kumaş tedaviler tüketicinin seçtiği kumaşın hayatta kalma şansını artırmak. Leke ve sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı spreyler bir çizgi sunarak satış yapma şansınızı artırın. Müşteri üzerinde bir leke dirençli kaplama olmayan bir kumaş düşünüyor ise, onlar spreyi satın almak ve evde tedavi önerebilirsiniz. Çeşitli markaların çoğu yerine fiberin iç göç elyaf yüzeyinde oturup dökülmeleri ve toprak yol açarak aynı şekilde çalışır. Bugünün elyaf koruma ürünleri en göze hipoalerjenik, ve görünmez, ozon zararlı kimyasallar için ücretsizdir. Hatta bazıları yoğun ışık nedeniyle solmaya renklendirmek için ek UV koruma sağlar. Kumaş koruma ürünlerinin büyük yararı onlar huzuru sağlamak belirli yazılı garanti ile gelmek olduğunu.

Müşterilerinize aşağıdaki tavsiyeler vererek, bir memnun tekrar müşteri olma şansınızı artıracaktır. Müşteriler kendi arkadaşlarına, iyi ya da kötü olsun, kendi görüşlerini dile, onların alışveriş sır karşılaşır tutmuyorum. Memnun müşterilere sahip yeni müşteriler getirecektir.

Güçlü güneş ışığı veya aşırı sıcaklık değişimlerine mobilya maruz bırakmayın.

Liflerinin içine yerleşen toz önlemek için tüm döşemeli parçası haftalık Vakum

Döndür ve eşit aşınmasını dağıtmak için düzenli olarak minderler çevirmek

Hemen dökülenleri silin. Dökülmeler kuru izin vermeyin.

Ek temizlik için su bazlı veya solvent bazlı çözümü kullanmak belirlemek için kumaş temizleme kodu ile kontrol edin. Bu bilgiler genellikle yastıkları altında yer almaktadır. Su bazlı solüsyonları, su ya da musluk suyu bulunan fazla minerallerin neden Renk değişikliği çamaşır suyu mümkün solmasını önlemek için damıtılmış su ile karıştırılmalıdır.

Leke! Sürmeyin! Temiz, kuru ve çok emici% 100 pamuk bez kullanın. Zaman kuru bir kumaştan renk, hatta, başka bir kumaşa “sürtme” olarak sektöründe bilinen bir süreç dökülmek olabilir. * Kumaş büzme solmaya neden olabilir sıcak çözümler veya sıcak su kullanmayın.

ASLA GÖRÜNÜR olmayan alanlara İLK TEST ÖNCE SİZİN DÖŞEME VE GÖRÜNÜR ALANLARINA TEMİZLİK ÇÖZÜMLER GEÇERLİ!

Kalite döşemelik ve perdelik kumaşlar, son kullanıcıya hizmet etmelidir. Müşterilerinizin yeni kurtarılan mobilya yaşayan korkusuyla yaşıyor DEĞIL. Yani döşemelik ve perdelik kumaş seçimi hakkında ortakları eğitmek ve satış ve memnun müşteriler artırmak.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın