En Son Kumaş Modelleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Ev tekstilinin can damarını oluşturan kumaş çeşitleri ne kadar renklenirse evler de o kadar şenleniyor. Taşıdıkları renkler ve desenlerle odaların atmosferini bir anda çok farklı yönlere çekebilen ürünler, bir o kadar da uyumsuz bir manzara ortaya çıkarabiliyor. Ev dekorasyonunda son derece güçlü bir etkiye sahip olan ürünlerin seçimi de bir o kadar önem arz ediyor.HER-TÜRLÜ-STOK-PARTİ-KUMAŞ-İPLİK-GİYİM-ALINIR-0536-336-43-43--- Kullanıcıların seçim yaparken göz önünde bulundurduğu kıstaslar arasında elbette moda da var. Yılın trend renklerini ve desenlerini taşıyan ürünler her zaman yüksek satış rakamlarını da beraberinde getirirken demode olan tasarımlar maalesef raflarda tozlanmaya mahkum oluyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Peki, 2013 yılının moda olan tasarımları hangileri? İşte bu sorunun yanıtı biraz geniş bir yelpazeyi kapsıyor. En çok ön plana çıkanlar ise ev tekstilinin vazgeçilmezi olan nevresim takımlarını içeriyor. Moda renkler arasında kırmızı ve turkuaz gibi son derece canlı tonlar bulunuyor. Enerjileri de epey yüksek olan bu tonlar yatak odalarını birer yaşam alanına dönüştürmekte büyük bir barı sergiliyor. Kısa bir zaman öncesine kadar iç karartıcı bulunan bu nedenle nevresim üretiminde tercih edilmeyen siyah ağırlıklı koyu renkler ise şimdilerin en gözde kumaş çeşitlerini süslüyor. Beyaz mobilya tercihi yapanlar, yatak odalarını hareketlendirmek için koyu renkler taşıyan nevresim takımlarından yana seçim yapıyor.
HER-TÜRLÜ-STOK-PARTİ-KUMAŞ-İPLİK-GİYİM-ALINIR-0536-336-43-43.-Zıt renklerin kullanımı uzun bir süredir hayatımızda geniş yer buluyor. İmalat sektöründe sıklıkla kullanılan bu uyum evlerde de canlılık yaratabiliyor. Zıtlıktan doğan ahenk sadece nevresim takımlarında değil perde ve koltuk döşemelerinde de göze çarpıyor. Bu yılın en moda perdeleri tek renkten ziyade iki hatta üç tonu aynı anda barındıran kumaş türlerini kapsıyor. Toprak tonlarını taşıyan gipürlü modeller gözden düştü. Daha hafif ve stor mekanizmasına da uyum sağlayan tekstil türleri popülerliğini bu yıl da koruyacak.

Gün ışığı da dahil olmak üzere aydınlatmayı yansıtmayan teknoloji ile üretilenler geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da revaçta. Koltuk döşemelerinin modası ise 2013’te pek değişime uğramadı. Yine kolay yıpranmayan kumaş türleri koltukları korumaya almaya devam edecek.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın