Erkek Giyim – Metre İle Kumaş Alınır

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Erkek Giyim – Metre İle Kumaş Alınır.

Ekolojik Örgü” ile erkek giyiminde kendi sınırlı sayıda koleksiyonunu tanıttı. Men's clothes and accessoriesBu sanayi ve kırsal ‘da dokumacılar ve ailelerinin geçim canlandırmak için umut değil, sadece bir girişim değil, aynı zamanda erkek giyim moda hazırlanıyor.

Vesilesiyle medyaya konuşan bir günlük, daha şık, şık, rahat ve giyilebilir hale getirmek için son 3 yıldır kumaş üzerinde önemli araştırma ve geliştirme yapmış “dedi bazı diğer markalar geçmişte  ile deney denedim iken temeli., Hindistan’da hiçbir giyimde lider hazır giyim markası, ticari tarihe kadar gömlek, pantolon ve ceket üretmek mümkün olmuştur. ”

Erkek Giyim çok yönlü yazlar ve kışlar ılık bir serin tutan bir kumaştır. Ama yıllar içinde kumaş üretimi ve kullanımı, özellikle gençlik ve kentsel nüfus arasında düşüş olmuştur. Hindistan’ın büyüme hikayesi sürüş edilmiş olan.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Hindistan nüfusunun% 70’inin okuma yazma bilmeyenlerin hala hakim ve  dokumacılar nedeniyle kumaşın düşen talep nedeniyle işsizlik zorla olanlar arasında köylerde yaşıyor. Kumaşın nitelikleri, konfor ve Hint hava koşullarına uygunluğu, ve gibi Hükümet tarafından alınan övgüye girişimlere rağmen bir endüstri hala küçük ölçekli kalmıştır.

Bu yenilikçi girişimi sayesinde, mens-..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz güçlü yurtsever ve duygusal olan bir kumaş ihya edecek değil, ama aynı zamanda onları tutarlı istihdam veren ve yaşam kalitesini artırarak dokumacılar ve ailelerini yararlanacaktır.

Toplama rahat gömlek oluşacaktır, pantolon ve ceketler Hindistan genelinde seçin Turtle mağazalarında satışa sunulacak.

Hindistan’ın en iyi erkek giyim yaşam tarzı markası, kendisi giyim ve aksesuar yelpazesinde üstün değer ve uluslararası stil sağlamak için bir niş oyulmuş bulunmaktadır. Bugün varlığını 60 üzerinde münhasır mağaza ve 1600 üzerinde çok markalı satış ve 100’den fazla geniş format perakende mağazalarında satışa Kaplumbağa mal ile Hindistan genelinde 400 şehirde hissettim yaptı.

Erkek Giyim,ucuz erkek giyim,koton,tozlu giyim,erkek giyim oyunu

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın