Etek Kumaşı. Parti Kumaş Alınır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Etek Kumaşı. Hiçbir belirgin döngüler veya gevşek uçları olmalıdır. Dikişler teftiş ederken, aynı zamanda çok nasıl bakmak dikiş payı size kollu veya hems uzatmak veya bel dışarı izin gerekiyor, özellikle mevcuttur. Dikiş parası çok, bu gün çok nadir oluyor.bayan kumaş 0536 336 43 43

Etek Hem Ödeneği Kuralları

Parti Kumaş Alınır. Etek indirimi hemline ve etek kenarı arasındaki genişlik. hem parası kumaşın yanlış tarafına giysi altında geri katlanmış; temiz bitmiş kenar bitmiş hemline olduğunu. Kumaş ve konfeksiyon siluet hem parası genişliğini belirler. Genel, geniş ve dolgun etek, dar etek genişliği olması gerekiyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Parça Kumaş Alınır. Genellikle 1-1 / 2-inç 2-inç etek ödenekleri olabilir ağır kumaşa bir orta ve yapılan düz veya kalem etek konuşma (Ben 2-inç hem kalitesini gösterir düşünüyorum ama tabii diğer birçok vardır faktörler) dikkate . A-line etek toplu azaltmak için 1-½ inç hem parası olmalıdır. Bir alevlendi etek 1-inç etek olmalıdır, ve bir tam daire etek ½ inç ödeneği hakkında sahip olmalıdır. Dokuma kumaşlar içinde hem payları ne olursa olsun tarzı için ½- 1’e-inç genellikle.

Desenler Dikişler

Kumaş Çeşitleri. Daha kaliteli giyim, bir ekose veya yatay çizgiler gibi bir desen Bu büyük desenlerle veya dikişler bir sürü giysiler ile biraz yanıltıcıdır vb, dikişler, plaket, hamutlar, kollu kadar eşleşmesi gerekir (bir bluz gibi ). Dikey çizgili veya daha küçük ölçekli desenleri için (puantiyeler, vb) , bir giysi olmayan eşleme bir sorun olmayabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın