Fanila Kumaş Flanel Tarihçesi

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Fanila Kumaş Flanel Tarihçesi

Flanel de sıcak olduğu için bilinen yün ya da pamuk lifleri popüler bir kumaştır. Kumaş sadece bir kez lumberjacks ve çiftçilerin tercihi olarak bilinmesine rağmen, son yıllarda ana erkek moda içine yolunda çalıştı.ttHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

İlk İzlenimler

İlk pazen kumaş 16. yüzyılda Galler ince yün olmuştur inanılıyor. Welch sıcak kış giyim yapmak için kumaş kullanıldı. Flanel kullanımı 19. yüzyılda Almanya’ya daha sonra 17. yüzyılda Fransa Galler taşındı ve. Fanila kumaş Kuzey Amerika’da kullanılmaya başladığı 20. yüzyılda, yün ya da pamuk ile karıştırılmış, ipek ve sentetik malzemeler ile ikame edilmeye başlandı.

Tarihi Kullanımları

İlk pazen kumaş kış soğuğu ile mücadele için sıcak giysiler yapmak için kullanıldı. Bu kumaşın kullanımı iyi bilinen hale geldikçe, sıcak yün erken beyzbol ve futbol üniforma yapmak için kullanıldı. Kumaş sıcaklık ve dayanıklılık mavi yakalı işçiler, özellikle de çiftçiler, lumberjacks ve elemanları açık havada çalışan diğer erkekler tarafından fark edildi. Fanila gömlek, ceket ve iç çamaşırları hızlıca 20. yüzyılda mavi yakalı işçiler arasında popülaritesi büyüdü.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğer Tarihi Kullanımlar

Tarihsel olarak, flanel spor üniformaları gelen yatak için her şey için kullanılır olmuştur.işHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Sıcak winer giyim için kullanılan olmasının yanı sıra, pazen ilk kullanan bazı battaniye ve yatak takımları oldu. Genellikle flanel onun sıcaklığını için değil aynı zamanda yumuşak doku değil sadece, su geçirmez giysi hat kullanılmıştır. Kumaş daha popüler oldu gibi pijama ve ceket gibi giyim daha türlerini oluşturmak için kullanılmaya başlandı.

Modern Kullanımları

Şu anda, pazen en popüler kullanımı giyim gibidir. Ekose pazen gömlek hala mavi yakalı çalışanları ile popüler olan, ancak kumaşın kullanımı moda endüstrisi tarafından popüler olmuştur. Fanila gömlek, ceket ve iç çamaşırları değil, aynı zamanda etek, elbise, yelek ve moda aksesuarları sadece yapmak için kullanılır. Fanila da çarşaf, özellikle soğuk kış iklimlerde kullanım için, ve battaniye sıcaklık artırmak için destek olarak yapmak için kullanılır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın