Fanila Kumaş Kapitone Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Fanila Kumaş Kapitone Kumaş

Flanel ağırlık ortamına açık olan sıcak bir kumaştır. Midwest kökenli olması, o çarşaf ve giysi yapmak için kullanılır. qqHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu kumaş daha önce taranmış yün yapılmış, ama şimdi pamuk, yün veya sentetik elyaf sık kullanılır olmuştur. bir Fanila Yorgan yapma Things gerektirir:

Talimatlar:

Her şeyden önce, bir pazen yorgan deseni seçin.

Eğer gereken kumaş miktarını belirlemek amacıyla sonra, boyutu karar verir. Bu nedenle, yapmak isteyip istemediğinize karar verin, bir kraliçe, kral, ya da bir beşik boyutlu bir.

Bu işlem tamamlandıktan sonra, sizin desen ölçümleri kullanılarak kumaş satın almak. Daha kalın ve daha dayanıklı olduğu gibi, yüksek kaliteli fanila satın emin olun.

Sıcak su içinde iki kez kumaş yıkayın ve bir kurutucu içinde kurutun. Bu kuruduktan sonra, nişasta ve demir .

Kumaş parçalarını kesmek için desen bilgileri kullanın. Desen ¼ inç söz eğer ½ inç dikiş kesmek için hatırlıyorum. Onları kesmek gibi parçaları etiketlemek için hatırlıyorum.

Tüm bu bitmiş, artık devam edin ve bir yorgan üst yapmak için bir araya parçaları dikebilirsiniz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Eğer üst yaptıktan sonra, sağ taraf dışa doğru bakacak şekilde destek ve üst arasındaki vuruş sandviç. Onları bir araya koymak işaretçilerine veya yağlamak kullanın.0.00- .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Şimdi el, her blokta bir tasarım yorgan. Bunu yapmak için, dikişler boyunca dikişin bir şablon kullanın.

Artık ev yapımı bağlanma ya da satın alınmış bağlayıcı kullanılarak üç tabakadan kenarları bağlayabilir. Bağlama boyutunu bilmek, sınır çevresinde önlem ve 6 inç ekleyin.

Fanila Kapitone Kumaş

Neyse ki mevcut tasarımların bol miktarda bulunmaktadır. İşte birkaç tasarımları bir listesidir.

Flanel iğne senin çok hızlı bir şekilde, dikiş başlamadan önce bir iğne koymak, ve bitirdikten sonra bunu atmak donuk hatırlar beri.

Başlamadan önce flanel çok hızlı bir makine kadar bırakmayan, çünkü makinenizi fırçalayın. Ayrıca yapılır sonra bunu kontrol etmeyi unutmayın.

Yorgan yapmadan önce kumaş önceden çektirmek. Bunu yapmak için, yıkama ve kurutma en sıcak ayarını kullanın.

O pamuk gibi canlandırıcılıkla basın değil gibi, sen pazen demir yardımcı nişasta bir spritz kullanın. Açık dikiş ödenekleri ile basmayı unutmayın.

Bu kumaş bozmadan açık dikiş rip çok zor olduğundan, yeni bir parça kesmek için ihtiyaç halinde küçük bir ekstra kumaş olması tavsiye edilir.

Kumaş bu özel tip yüksek iplik sayısı yok gibi ciddi açılı kesim yapmak için çalıştığınızda, o bozar. Bunu önlemek için, bu tür bir çift İrlanda Zinciri, bir Bargello, ya da Seminole tasarımları gibi dikiş desenleri düşünün.

Eğer bu gibi bağlayıcı tek bir kat kullanmak, bir Logger pazen kullanarak bağlamak istiyorsanız parmaklarınızı tasarruf etmenize yardımcı olur.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın