Fanila Kumaş Polar Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Fanila Kumaş – Bir sıcak, yumuşak yün iplik ve yün kumaş, pamuk veya sıkı dokunmuş dimi veya düz örgü yapılmış ve bir ışık uyuklayan ile tamamladı fanila kumaş .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizrayon. Fanila Galler kökenli ve kısmen örgü iptal yumuşak, napped yüzeye sahiptir. Bir donuk renge sahiptir ve çeşitli ağırlıklarda yapılır. Daha gevşek bir yüksek şekerleme ve hantal eli ile yün flanel daha dokunmaktadır. Çizili sürece, önceden çekmiş ve aşınma ile sarkmalar değilse Fanila küçülür. Parlaklık veya bir kırışık tutmaz. Presleme izle – çok sert basılırsa, o şekerleme düzleştirir. Fanila pek çok renk, ağırlık ve fantezi etkileri geliyor. Giyildiğinde Bazen bir dikenli hissediyorum vardır.

Flanel (İnce) ağırlıkları çeşitli yapılır, bir tuval dokuma a sahiptir. Daha yakından dokuma ve yün flanel daha sert ve bir tarafında çok hafif bir şekerleme olabilir edilir. Bu terziler ve presler çok iyi ve sert bir kırışık tutar.

Pazen – genellikle sadece bir tarafında bir napped bitirmek, ile ağır, yumuşak pamuklu malzeme. Ucuz nitelikleri şekerleme kapalı geliyor. Işlemek için kolay, iyi Launders ve giymek için sıcak. Piyasada birçok türü vardır. Bu, ağartılmış, boyanmış, baskılı veya renkli çizgili dokunmuş olabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Keten – Keten Linum usitaatissimum bitkinin sapı alınır.fanila kumaş alanlar .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu, uzun, düz elyaf ve 6 ila 40 inç arasında değişen, ancak 15 ila 25 inç uzunluğunda bir ortalama ile şekil olarak silindir. Renk, genellikle off-beyaz ya da kahverengi ve nedeniyle doğal balmumu içeriğin, keten mükemmel parlaklık vardır. Nem hızı ile buharlaşmasına izin bitkisel elyafların güçlü ve yüksek emiş gücüne sahip olduğu kabul edilir. Bu iyi ısı yapar ve kolayca haşlanmış olabilir. Çok yıkanabilir ama yoksul esneklik vardır ve kolay katlama sonra orijinal şekline geri dönmez. Bir kumaş içine işlenmiş zaman keten denir

Polar Kumaş – düz, dimi, kadife ya da örme örgü yün ya da pamuk yumuşak, hacimli, derin kazıklı örgü veya dokuma kumaş. Polar ağır tel fırça ile veya bir kazık örgü ile uyuklayan ile elde edilen derin, yumuşak şekerleme ya da kazık. Bu çok fazla ağırlık olmadan iyi yalıtım özellikleri veren hava alanı sağlar. Arası bağcık uzay şekerleme ile kaplıdır. Şekerleme zamanla aşınır, ama iyi kaliteli kumaş iyi aşınma verir. Ucuz pahalı giysiler değişir. Malzeme, genellikle ağır ve hantal olan, bu nedenle işlemek için zor olabilir

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın