Gabardin Elbiseler

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Gabardin dışında bir elbise yapmaya karar verdi olanlar için

1Gabardin yapılmış bir elbise dikmek için nasıl. Bir dikmek karar verirseniz gabardin yapılmış elbise , bilirsin – uzun bir süre için giyilen olacaktır. Bu tür şeyler genellikle yıkmak olmadığını söylüyorlar. Belki kesin çünkü bu kumaş kalitesi ve daha elli yıldır podyumda olmuştur. Gerçekten de, neden zaten zaman içinde test edilmiş ne değiştirebilir?

Sadece koyun yününden üretilen görünümü malzemesinin başında onun yanında bir o pürüzsüz ve diğer ince şeritler şeklinde bir rahatlama deseni oldu. Daha sonra sentetik dahil olmak üzere diğer çelik yün iplik, ekleyin. Bugünün zaman olduğu gibi, bu dokuma özel bir tür eski tutmak zorunda bile tamamen sentetik malzemelerden yapılmış gabardin, ve sadece teşekkür karşılamak mümkündür.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Gabardin elbise. Sizin elbise dikilir olabilir gabardin yün karışımı, sentetik , ipek , pamuk . Kumaş bazlı sentetik elyaf güçlü ve doğal parlar – mat bir kaplamaya sahip.

2Elbise için stil seçimi, önyargı üzerine kesme yapıyor, özellikle kumaş, mükemmel asmak unutmayın. Hızla depolanan gabardin istenen formu: Tecrübeli terziler bu şekilde karakterize eder. Materyal özelliklerinin de biri – Yumuşak dokunuş ve yoğun aynı zamanda, sizde ışık giydirin.

Daha sonra küçülür şey merak etmeyin – hatta yıkandıktan sonra, olmaz. Aynı Hakkında bu demir kolay olduğunu onunla çalışma sürecinde yapabilirsiniz – bunu yapmak kolay olacak. Bu yanlışlıkla bunu önlemek, tabii ki, oracıkta biriken şey getirmek, ama daha iyi de kolaydır. Materyal pratik değil – Bu arada, her zaman doğru olacak onun kıyafeti bak.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın