Gabardin Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Her türlü markanın ürettiği modeller değişir de tekstil sektörü bunun gerisinde kalır mı? Elbette hayır. Sektörün önde gelen firmaları üretimlerinde büyük bir atağa kalktı. Bu hareket ile birlikte kumaş çeşitleri zerinde adeta bir değişim rüzgarı esiyor.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.- Kısa zamanda şu anda var olan desen ve tasarımları piyasada göremeyebilirsiniz. Çünkü birbirinden farklı ve şık tasarımlar hayatımıza girmek üzere. Var olan tüm desenleri tarihe gömmeye hazırlanan yeni moda desenleri özellikle bayanlar büyük bir merak içerisinde bekliyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Çubuk desenli diyebileceğimiz kumaş türleri artık fotoğraflarda kaldı. Açıkçası bu desenlerin yüzüne kimse bakmıyor. Ardından büyük çiçek motifleri hayatımıza girdi. Uzunca bir süre de hakimiyetini korudu ve her yılın modasına direndi. Ancak şimdilerde o motifler ve desenler de raflarda tozlanmaya mahkum. Popülerliğini yavaş yavaş da olsa kaybetmeye başladı. Çiçek desenleri her ne kadar hala ortak beğenileri temsil ediyor olsa da boyları biraz daha küçüldü. Gerek nevresim takımlarında gerek masa örtülerinde artık büyük çiçekler, dallar ve güller göremiyoruz. Daha zarif ve minik ebatlı sevimli çiçekler ise hayatımızdaki yerini de evlerimizdeki yerini de koruyor. = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.-. Çağın gerektirdiği değişime ne kadar dayanırlar, daha ne kadar uzun süre evlerimizi süsülemeye4 devam ederler bilinmez ancak ev tekstili üreten firmalar bu desenlere şimdiden daha az yer vermeye başladı bile. Peki, yeni yılın modası olabilecek ve kumaş çeşitleri üzerinde esen değişim rüzgarından çıkacak sonuç nasıl bir desen veya motifi andırıyor? İşte bunu tahmin etmek güç değil. Çünkü son birkaç yılda karşımıza çıkan özgün tasarımlar zaten hayatımıza hızlı bir giriş yapacağının sinyallerini vermişti. Bu desenler genellikle şehir manzaralarını veya doğa güzelliklerini yansıtan desenleri içeriyor. Özellikle kent yaşamının kaosundan ve keşmekeşinden bunalan insanların muhteşem bir deniz manzarasına sahip olan veya kır çiçekleriyle bezenmiş tekstil ürünlerini tercih edeceği aşikar.

Bu desenler firmalar tarafından dijital bası teknikleriyle hazırlanıyor. Günümüzde yüksek bir maliyet gerektirmeyen bu teknik ile kumaş çeşitleri üzerine her türlü baskı yapılabiliyor. Seri üretim söz konusu olduğunda maliyetler çok daha fazla azalıyor

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın