Gabardin Kumaş Likralı Gabardin

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Gabardin Kumaş

Birkaç yıl önce bir büyük bir fiyata 1950’lerde gabardin ceket aldı. Eski dükkanlar bugün Gezileri zamanlar yaptığı gibi gabardin aynı fiyatlar yok – ve ben yapılan benim “yatırım” ödedi olduğunu bildirmek için memnunum.vbnmHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Benim ceket Ben şimdiye kadar. Satmak için cazip olacak sanmıyorum rağmen, şimdi 8 kez ne ben bunun için ödenen değer Gabardin dayanıklılık için bilinen ve günlük aşınma ve yıpranma dayanacak şekilde olağanüstü yeteneği. Sonuç olarak, ceket, takım elbise ve etek gibi giyim eşyaları, çeşitli içine kendi yolunu buldu. Dimi de onun şeklini tutar, çok kolay kırışıklık yok. Bu rahattır, ve korumak için basit. Kim bir kumaştan daha fazla bir şey sorabilir miyim?

Gabardin moda ünlü Burberry evin, Thomas Burberry tarafından 1879 yılında icat edilmiştir. İki kaynaklardan onun çok yönlü, koruyucu kumaş için ilham aldı. İlk Ortaçağ’dan gelen bir giysi denirdi gabardina . Genellikle sert unsurlardan birini korumak için bir çaba giyim üzerine giyilen uzun, gevşek pelerin gibi bitti. İkinci kaynak çobanlar ve çiftçiler yaz aylarında serin tutmak için giydiği keten gömlekler, ve kışın sıcak

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yıllar geçtikçe, gabardin karışımları tanıtıldı. Bu harmanlar, ağırlık ve mevcut liflerin çeşitli genişletmek için yardımcı oldu.== HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Pamuk ve sentetik liflerin eklenmesi harmanları takım elbise, ceket, etek ve benzeri kadın modası çağırdı yüksek bir parlaklık verdi. Böyle Elvis ve Carl Perkins gibi yıldız bunları giyen başladı ve 1940 ve 50’lerin rock n ‘roll döneminde, gabardin gömlek ve ceket popülerlik yükseldi.

Eğer yün gabardin yapılmış bir takım elbise veya pantolon arıyorsanız, para iyi bir miktar harcamaya hazır olun. Bu az elli dolar için yün gabardin pantolon bulmak nadirdir, ama anlayışlı alışveriş pazarlık ortaya çıkarmak mümkün olabilir. Fiyat mukayesesi İnternet alışveriş siteleri en iyi anlaşma bulmanıza yardımcı olabilir. J. Crew ve Talbots gibi Mağazaları makul fiyatlarla yün gabardin sunuyoruz.

Bir bütçe üzerinde olanlar için, polyester gabardin yün ekonomik bir alternatiftir. Polyester Bir pantolon az yirmi dolara mal olabilir. Austin Reed düşük fiyatlarla polyester gabardin satıyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın