Georgette Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Georgette kumaş ipek veya polyester dokuma olan tekstil kıvrımlı bir ve dik doku ile hafiftir. Kumaş dokusu biraz kaba ve bir wee biraz sıkıcı. 0.00_.nHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAncak, akışkan bir görünüm ile iyi perdeler. Bu şifon daha belirgin ağır ve daha opak. Bükümlü örgü serbest akışına bunu sağlayan ve kendi başına hareket görünür bir bouncy ve yaylı sağlar.

Kumaş satın alma  Kumaş kolayca yerel kumaş mağazalarında satın alınabilir. Bazı departman mağazalar taşıyacak tekstil de. Bunu birincil malzeme olarak ipek veya polyester ile herhangi bir renk varyantı olarak satın alabilirsiniz.

Özellikleri , kumaşın . Bir jorjet kumaşta dokuma sıkı ve serbest akan bir görünüm ve yaylı bir etkiye neden olan, oldukça bükülmüş krep liflerden oluşur. Sıkı örgü rağmen, kumaş hala onun katıksız görünümünü korurhjklHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Bu konuları son derece ince olması nedeniyle. Doğada saf olduğundan, kumaş kolay yırtılabilir olduğunu düşünebilirsiniz ama gerçekte, lifler en ipek giysiler eksikliği dayanıklılık sağlayan çok güçlü. Kenara bu karakterlerden, Georgette kumaş önlük ve resmi elbiseler için kullanılan diğer kumaşlara göre oldukça hafiftir. Bu ve iyi kumaş perdeler nedeniyle, Georgette kumaş kadın resmi ve akşam giymek için popüler bir seçimdir neden ana nedeni olduğunu.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Pratik kullanım . Georgette kumaş popüler bir tekstil gelinlikler ve resmi için seçim abiye . Bazı tasarımcılar hatta moda tasarımcısı ceket için kullanılan ve kadın pazarı için özel üstleri var. Kumaş boncuk ve nakış karmaşık entegrasyon sağlar beri tasarımların bazıları gerçekten karmaşık olabilir. Bununla birlikte, kumaş üzerine yerleştirilen dekorasyonu Hafif olması önemlidir. Boncuk veya nakış kumaş ayı için çok ağır ise o sürükleme ve sert giysi onun neredeyse mükemmel bir döküm kalitesini dönüşebilir.

Kumaş Dikiş. Kumaş karmaşık nakış ve boncuk çalışması için izin verse, bir bütün olarak giysinin dikiş nedeniyle dokusu ve saf doğası oldukça zor olabilir. Kumaş üzerine işaretçilerine kullanırken Ayrıca, kumaş üzerinde çalışan herkes ekstra dikkatli olmalıdır. Herhangi bir hata, pim deliği gösteren çok sayıda kumaşın neden olur. Bu dikiş istikrarı sağlayarak ve onlara çalışırken araya kumaş parçalarının her tutmak size yardımcı olmak için aynı etkiye sahip bir iç içe kağıt falan kullanmak önemlidir. Bu kaygan olmasını sağlayacağız özellikleri kumaş size karşı çalışmaz.

Kumaş temizleme. ilHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizGeorgette kumaş bazı elementlerin oldukça duyarlıdır. Eğer Georgette kumaştan yapılmış elbise temizlemek için planlıyorsanız, kumaşı bozmadan bunu yapmanın iki yolu vardır. İlk çok hafif bir deterjan kullanarak soğuk suyla el yıkama öyle. Kurutmak için, doğal kurutma için gölgeli bir yerde asmak için emin olun. Hiç güneş altında kumaş kuru etmeyin. Bu aşırı solma yol açabilir. İkinci seçenek size en yakın kuru temizleme getirmek ve kuru temizlenmesi olacaktır.

Tüm faydalar ve özellikleri Georgette kumaş, o tür önlük ve elbiseler gibi resmi kadın giyim için tasarımcıların popüler bir kumaş seçim olduğunu hiç şaşırtıcı değil. Bu, dayanıklı, hafif, ve herhangi bir kadın muhteşem görünmesini sağlayacaktır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın