Gömlek – Kumaş Alıcısı – Kumaş Alıcıları

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Gömlek bir ceket ve kravat taşımak için tasarlanmıştır, ancak bir ya da diğeri olmadan aşınmış veya ne ile olabilir.HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.- Yaka ve manşet farklı tür çeşitli gömlek kıyafetleri farklı aralıkları için uygun, ve kolları onların eksikliği bir ceket ile taşınırken engeller olduğu gibi birçok  bir gam burada kısa kollu gömlek tartışmak değil çalıştırabilirsiniz , bir gömlek için bir ön koşul. yarım yüzyıl geçmiş içinde, gömlek birçok giysiler içinde önemli bir yer tutan bir iç çamaşırı olmaktan gitti.

Geçmiş gün içinde düz beyaz her yerde daha çok renk ve desenlerde bugün mevcut Bu yüzden bir nedeni budur. Ayrıca, en çalışan erkek işleri ellerini kirli almak içeriyordu zaman, temiz beyaz manşet bunları giyen adam kirli işler üzerinde olduğunu bir sembol, bir statü sembolü idi. Sundukları daha çeşitli ve takım elbise, ayakkabı, ve erkek elbise diğer kalemlerin çoğundan daha az maliyet hem de. Beri Bugün bir tarzı chinos veya uygun-ve-kravat olsun, gömlek, kişinin gardırop genişleyen önemli bir aracı olan ne olursa olsun onunla giyilir , bir gömlek oturmalıdır hareketi kısıtlayan olmadan rahatça. Gömlek altında cilt çok fazla yağ ve ter emici ceket astar korur gibi, bir fanila bir gömlek bütün gün taze görünümlü tutmak ve ömrünü uzatmak için ter yükünü alabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Shirt, açık boyunlu giyilmelidir ise ekip yaka t-shirt, boğaz altında göz dışarı edecek bir ergen bir görünüm çoğu erkek önlemek için iyi yapmak. V yaka tee çok daha güvenlidir. Bazı erkeklerin cilt karşı elbise gömlek ince kumaş hissediyorum, ve tamamen bir fanila vazgeçmek tercih. bir gömlek hakkında atlar ilk şey yakından kumaş tipine göre takip kendi renk ve desen vardır. Erkek gömlek büyük çoğunluğu kendi cilt bir anlayış ile katı beyaz veya mavi, bir adam ve ne tamamlar olsa da renk ve desen çok daha geniş bir yelpazede kendini açılır. Altın, lavanta, pembe, ve çizgili ve damalı desenler sonsuz bir çeşitlilik ayırdığınız için mevcuttur; muhafazakar bir takım ile sağ gömlek usta eşleştirme olağanüstü içine sıradan bir kıyafet açabilirsiniz. Kumaş türü olarak, bu kişisel tercih ve ihtiyaçlarına daha çok bağlıdır.Fotoğraf5758

Saf deniz ada pamuk bir süre, yüksek son ve daha pahalı lifleri temsil Pima pamuk ve sentetik elyaf karışımı bir daha mütevazı bütçe bireye hitap edecek. Her iki kumaş mükemmel giysiler içine inşa edilebilir,. Seçim ne değeri ve aradığınız kumaş özellikleri hakkında daha fazla . gömlek kumaşlar hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın , biz gömlek tarzı bizim tartışma başlar Sonraki. Bir gömlek tarzı için birçok temel unsuru vardır; yaka , manşet , boyunduruğu , gömlek arka, ön düğme stili, seçimi düğmeleri, cepleri ve bir tuğrası seçimi tüm tutum söz sahibi gömlek proje olacaktır. Yaka, sol göğüs cebinde ve tek düğmeli manşet sinyal eğlence içeri düğmesi açık-aşağı noktası yaka, hiçbir göğüs cebinde, ve Fransızca manşet sinyalleri formalite ile bir gömlek süre. 

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın