Hangi Kumaşlar Sağlıklı

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Her çarşıya, pazara çıktığımızda vitrinlerin önünden geçerken kendimizi bakmaktan alamadığımız birbirinden güzel kıyafetler, elbiseler, ceketler, pantolonlar, aklınıza gelebilecek ne varsa hep karşımıza çıkıyorlar. Giysi ve kumaş çeşitlerinin hayatımızda olumlu ya da olumsuz o kadar çok önemi var ki, bunu ancak alıp kullanmaya başlayınca anlayabiliyoruz.HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 Giydiğimiz iç çamaşırlarından tutun da, paltosuna varıncaya kadar ne kadar sağlıklı, kaliteli ve ne kadar rahat edeceğimizi çoğu zaman hiç düşünmeden rengine, modeline, modasına kapılıp hemen alır kullanmaya başlarız, bir süre sonra da verdiği rahatsızlığı ciddiye almayıp onca para verdiğimiz aklımıza gelir ve kendimizi zorlayarak giymeye çalışırız.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Birkaç kullanımdan sonra da verdiği rahatsızlıktan dolayı dolaba kaldırır, unutup gideriz. Hâlbuki biraz araştırıp uzmanların da tavsiyelerine kulak verirsek hiç fena olmaz. Atlet, sutyen, külot, baxer gibi çamaşırlarımızı alırken çok dikkat etmeliyiz. Sağlığımız açısından çok önemli olan bu çamaşırlar, kullanımı rahat, elastik, doğal liflerden elde edilen ipliğin dokunarak Modal kumaş kullanılarak üretildiğine çok önem vermeliyiz. Model ve renkleri tasarımları bizi etkilese de daha çok sağlığımızı düşünmeliyiz. HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.Eşofman tercihlerimizi, önü ve arkası aynı görünüme sahip ısı yalıtımı çok yüksek olan, terletmeyen, nemi alan interlok kumaş kullanılan ürünlerden kullanmalıyız. Pijama takımlarının pamuk ağırlıklı önü ve arka yüzü farklı olan, eni boyuna göre daha esnek olan süprem kumaş kullanılmış olması bizim çok daha rahat etmemizi sağlayacaktır. Sadece kıyafet seçiminde değil evde kullandığımız tekstil malzemelerinde de biraz daha dikkatli ve titizlikle yapılan seçimler hayatımızı çok daha kolay hale getirebilir. Örneğin perde seçiminde ütü istemeyen türler son yıllarda oldukça popüler bir tercih oluyor. Yıkandıklarında eski formuna tekrar kavuştukları için ütüye gerek bırakmıyor.

Yine benzer malzemeler kullanılarak üretilen masa örtüleri de kir tutmaması ve kolay temizliği ile dikkat çekiyor. Piyasada dertsiz adıyla tanınan ve son derece uygun ücretlerle satışa sunulan bu kumaş türü bayanların ev işlerinde daha az yorulmalarını sağlamakla birlikte zamandan da tasarruf sağlıyor. Son dönemde döşemelik alanında bazı yeniliklerden söz edebiliriz. Su geçirmeyen çeşitler kolay bir kullanım sağlıyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın