Havlu Kumaş Ham Havlu Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Havlu Kumaş

Havlu kumaş dünyanın en çok tanınan kumaşlardan biri olmasına rağmen, çoğu insan bu tanıdık tekstil hakkında çok az şey biliyoruz.4562HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Erken havlu kumaş ipek lifleri kullanılarak elle üretildi. 19. yüzyıl ortalarında, havlu kumaş kitlesel üretilen İngiltere ve tamamen pamuk dokuma idi. üretim süreci patentli ve 1864 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne işlemleri taşındı. Bugün birçok havlu kumaş pamuk, pamuk / polyester karışımlarından yapılır.

Kullanımları

Havlu banyo ve plaj için popüler bir kumaştır. Moda tasarımcıları havlu yoga, salon ve egzersiz giyim hatları bulunuyor. Havlu, mobilya döşeme, açık yastık ve yastık kılıfları olarak kullanılır.

Görünüm

Temel havlu kumaş, kumaşın bir veya her iki tarafta yüksek döngü yığın sahiptir. Eşsiz örgü o imza peluş, dokusal görünümü var  verir. Ilmik pile normal olarak kesilmemiş olarak kalması, aynı zamanda kesilmiş versiyonları bulunmaktadır.

Özellikler

Havlu kumaş özelliğidir yüksek emici doğasıdır. Pamuk döngüler suyu emmek üzere küçük süngerler hareket ederler. Döngü kazık havlu kumaş yumuşak, ama dayanıklı kalitesi verir. Terry ütü gerektirmeyen kolay bir bakım kumaş ve tekrarlanan kullanım ve aklamaya kadar tutar.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Fransız havlu havlu kumaş ve streç sürümüdür. Bu pürüzsüz yüzü ile ters kısa döngüler sahiptir. Bu, tipik olarak bir spor kumaştır.

Terry kadife ipek, ipek ve yün veya ipek ve pamuklu dokuma havlu kumaş olduğunu. Bu mobilya döşeme ve süs için kullanılır.

Kelime ‘havlu’ tekstil çözgü ve atkı çekti görünmesini döngüler atıfta çekin veya üzerinden çekin anlam Fransız kelime ‘Tirer’ geliyor.78654HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Havlu veya havlu kumaş dışında olmuştur moda gerçekten de bunun dışında erkek giysileri almaya başladığınızda, onlar her zaman takan bir orta yaşlı, 1970’ler havasını vermek hiç de olsaydı, on yıllar boyunca. Çevrimiçi, ben bir Fransız tasarımcı tarafından beyaz bir havlu polo buldum, ama bu konuda bir şey beni ancak gelen adam sadece düşündürdü .

havlu kumaş üreticileri,havlu kumaşlar,havlu kumaş imalatı,havlu bornoz,interlok kumaş,havlu kumaş imalatçıları,havlu kumaş özellikleri,havlu kumaş firmaları,polyester havlu alan,ham havlu kumaş alan,terlik havlusu alan,terlik havlusu satan,versoft kumaş alanlar,denizli havlu kumaş imalatcıları

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın