İnterlok Kumaş Alınır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İnterlok Kumaş Alınır.  Bu genellikle mısırdan elde fermente bitki şekerler, kullanılarak yapılan bir kumaştır. Bu aslında onun tuzaklar Suprem HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43biridir; geleneksel olarak yetiştirilen mısır beri pestisit, su kullanımı ve arazi hogging yoluyla özellikle büyük eko-düşmanca ayak izi bırakır. Ama Ingeo yapma bunu bazı avantajlar verir o pamuk yapmak için yaptığı gibi neredeyse yarısı kadar enerji, hatta organik pamuk gerektirir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İnterlok Kumaş Alınır.  Çevre dostu giyim için alışveriş alt çizgi ödevini yapmak, ya da önceden sizin için gerçekleri tartmak saygın bir çevre dostu ürünler mağaza veya online tedarikçi alışveriş etmektir. “Bu bizim için çok önemli, çünkü biz her detay geçmesi,” Büyük diyor. “Bir çok şirket size de polyester içerebilir anlamına organik pamuk karışımı, var bir ürün verecektir. Döşeme sertifikalı, iplik sertifikalı: Biz her türlü sorunun sormak? Değil olsa bile, en azından bildiğimiz ve müşterilerimize boyunca bilgi iletebilirsiniz. ”

İnterlok Kumaş Alınır.  Kalite lifleri üretmek için para maliyeti, bu yüzden ucuz onları bulmak olası değildir – sen bulursan, örneğin, ‘kaşmir’ ucuz oluyor, dikkatli olun. Yani atasözü hatırlıyorum: “. Eğer kaliteyi satın aldığınızda, sadece bir kez çekinme”

Akrilik Kumaşlar

İnterlok Kumaş Alınır.  Sadece, akrilik kumaşlar performansı yüksek ama aynı zamanda lüks bir his var ve onlar da çok iyi asmak.

Bunlar hafif ama daha toplu var. Bu, daha az özgül ağırlığı kalitesine bağlıdır.

Onlar, yüksek nem yönetimi giymek için rahat.

Boyalar kolay bir biçimde uygulanabilir ve bu solmaz bulunmaktadır.

Onlar da dayanıklı koku ve küf vardır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın