İnterlok Kumaş Fiyatları

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İnterlok Kumaş Fiyatları. İnterlok kumaş tekstil streç ürün genellikle üretilen % 100 polyester. Polyester elyaf dayanıklılık verir ve tekstil kumaşlar kırışıklık oluşumunu azaltır. Polyester ve pamuk lifi öğelerin birleşimi çarşaf, için harika tekstil üretmek için kullanılan perdeler perde, kanepe, giyim, ve çok daha fazlası.ÜÇ İPLİK KUMAŞ HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz İnterlok streç kumaş parçalar için kullanılan bir rahat ve koruyucu tekstil aktif giyim. İnterlok tekstil kumaş balataları öğeler de kötü hava korumak için şeffaf kumaş giysiler içinde kullanılır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

70. denye İnterlok Ürünleri Bakım

İnterlok Kumaş Fiyatları. % 100 poli 70 denye interlok ürün kolay bakım ona göre kendini. Bu tekstil kumaş normalde solmaz edilir. Bu sıcak su ile yıkanır ve kurumaya asmak olabilir. Basınçlı büküm azaltmak için tavsiye edilmez kuruma zamanı. Sıcak ütü de tavsiye edilmez. Polyester örme İnterlok çok düşük ısıda ütülenmelidir veya daha iyi buğulanmış olabilir. Lekeleri öğeleri, soğuk ya da sıcak su çıkarmak için genellikle güvenlidir. Kuru temizleme derece streç% 100 polyester 70 denye interlok öğeleri ile giysilerin için tavsiye edilir.

 Poly İnterlok Tekstil Kumaş

İnterlok Kumaş Fiyatları. 70 denye interlok kumaş streç madde renkler sonsuzdur. Süreci maç Kolay boya bu streç kumaş astarı çok başarılı olmak için diğer faktörlerden biri olmuştur. Mekanik olarak germek veya spandex ile hemen hemen tüm kumaşlar çok rahat ve en görülebilir  samimi giyim.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın