İnterlok – Parça Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İnterlok

İnterlok. İnterlok örme bir çeşididir. Bunun yerine örgü ve ters örgü dikiş sırtlar yaratma, interlok dikişlerin iki satır, doğrudan diğer arkasında birine sahiptir. Bu süre, kumaş bazen, çift örgü kumaş olarak kategorize neden ise iki katmandan oluşur etki yaratabilir.SONY DSC Kilitleme jarse daha kalındır (interloka ait iki tabaka, ancak, aslında. Ayrılamaz) ve kumaşın her iki tarafında bir jarse kumaşın sağ tarafında olduğu gibi, düzgündür. İnterlok o kadar kolay jarse gibi şekil germek değildir ve kenarlarında kıvırmak anlamına gelir ki, jarse daha kararlı. Düz yalan Bu yeteneği, hem de kilit güzel baskılar alması gerçeği, ev dikiş için popüler hale getirmektedir.

İnterlok. Kilitleme kumaşın her iki tarafında örgü dikiş gösterir ve iki dikiş, doğrudan arka arkaya bir örme olduğu için daha kalın bir kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Eğer örme kumaş ile dikiş olduğunuzda, aklınızda bir kaç şey tutmalı.HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spok Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Sen dikiyoruz giysi örgü kumaş eşsiz özelliklerinden yararlanan biri olacak emin olmalısınız. Knits kalıp ve vücut üzerinde güzel asmak. Bunlar, aynı zamanda vücut birlikte hareket eder. Bu özellikler, ancak, dokuma kumaşlar daha daha sert bir dokuma kumaştan daha yapacak şeklin uzatmak için neden olur. Knits trikolar, bakımı iyi seyahat ve genellikle birçok dokuma kumaşlar yapmak şekilde ütü gerektirmeyen kolay olduğu anlamına gelir, kırışıklıklar güzel kurtarmak. Ancak, çünkü bu anti-kırışıklık taşıyıcılığı, trikolar da keskin bir kırışık yapmayız. Örneğin, örme kumaş çok iyi bir pasta tutamaz. Bir örme kumaş ile bir pilili giysi dikmek, ve muhtemelen sonuçlara hayal kırıklığına uğrarsınız.

Çünkü hepsi çok değil, inşa edilmiş yol, dokuma kumaşlar streç var. Ve bazı trikolar diğerlerinden daha fazla germek. Bu yapmak için bir kumaş ve giysi seçerken bunu göz önünde tutmak önemlidir. Bazı dokuma kumaşlar (çok bozulma olmadan hızlı bir şekilde orjinal şekline geri dönme yeteneği) kumaş çok iyi iyileşme sağlar ve streç (aynı zamanda Lycra veya elastan olarak da bilinir) Spandex içerir. Mayolar ve atletik giyim genellikle bu lif içerir, ve hatta küçük bir miktar dramatik kumaş değişecek. Onlar senkronize olmasını sağlamak için önerilen bir streç (o örme kumaşlar için özel olarak yazılmış ise) yüzdesi ve kumaş için desen kontrol ettiğinizden emin olun.

interlok kumaş fiyatları,interlok pijama,interlok örgü,interlok kumaş,interlok battaniye,interlok nedir,interlok driver,interlok kumaş nedir

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın