İpek Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İpek Kumaş Alanlar. Yerli ipek 30/35 mertebesinde bir çok kaba ipek ipliği denye ve 56/70 denye , genellikle sarılır aşağı gelen kozalar . Sarma işlem durumunda olduğu gibi, aynı ham ipek .

Düzen derecesi ham ipek temizlik için resmi bir standart fotoğrafları kullanarak ‘küçük temizlik kusurları’ olarak sınıflandırılan bu o küçük kusurların sıklığı temelinde belirlenir paneller. Zariflik yüzdesi olarak ifade edilir.örme kumaş alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İpek Kumaş Alanlar. Gelişmemiş lifler boya maddesini yapmayız, ve böylece kumaş alanlar küçük beyaz noktalar görünür. Nadiren tek nepi bulmak gibi Normalde, çoğul kullanılır.

Ham ipek filamentler büküm veya katlanması, ya da her ikisi tarafından iplik haline işlenmiş veya ipliklerini.

İpek Kumaş Alanlar.  (bazen yanlış olarak adlandırılan ipek noil ham ipek ) kumaş oluşturmak için, (uygun şekilde, “ipek tarak altı döküntüsü ‘olarak adlandırılan), çok kısa liflerin kullanımı gelmektedir. Kısa elyaf iplik çekme işlemi öncesi lif hazırlık işlemlerinde tarama işlemi esnasında uzun liflerden ayrılır. Noil bir büyük ölçüde azaltır, düşük parlaklığa sahip his yer alır.

İpek Kumaş Alanlar. Bu yüzey dokusu pamuk benzer ve kolayca diker. Bu kısa lifler zaman bükülmüş iplik haline, ortaya çıkan iplikler zaman zaman sertlikler ve itiraz eklemek lekeleri var.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın