İpek Kumaş Krep Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İpek Kumaş Krep Kumaş Alanlar. İmalatında kullanılan bir kaba iplik haline sarılır ipek kumaş , şantuklu pürüzlü ve diğer yapısal ipek bir gevşek bükülmüş ipek ya da bükümsüz veya tek iplik oluşan insan yapımı elyaf iplik.

İpek Kumaş Krep Kumaş Alanlar. Eşitliğine derecesi ham ipek boyutlandırma ile yaklaşık aynı uzunlukta paneller çilesi düzgünlüğü ve resmi standart varyasyon fotoğraflar parça kumaş alanlar için resmi bir standart fotoğrafları kullanarak düzgünlüğü kusurların sıklığı temelinde belirlenir. Düzlük bozuklukları arasında bölümlerini ham ipek  kumaş alanlar görsel muayene ile kolayca fark olarak bir dereceye kadar ham ipek boyutu farklılaşmalar tarafından neden olunan çizgiler göstermektedir. Düzlük yüzdesi olarak ifade edilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İpek Kumaş Krep Kumaş Alanlar. Normal bir ipek boyuna bölme tarafından üretilen son derece ince iplik filaman veya ihtiyaç ve yenilikçi.şifon kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

İpek Kumaş Krep Kumaş Alanlar. Elyaf malzemesi  ham ipek kaynar su içindeki bir protein çözünmediği iplik. Bu ipek lif yaklaşık yüzde 80 oluşturmaktadır denilen bu yarı-sıvı protein dönüştü olsun ipek böceği tarafından yemiş bırakır.

İpek Kumaş Krep Kumaş Alanlar. İpek fabrikalarının ham ipek üretimi için bir tesis kozalar gibi makaraları sürüş için ısıtma ve güç için buhar gibi modern teknikleri, istihdam.

Gevşek ipek koza başladı ve üretiminde kullanılan çile önce korunur, bükülmüş ipek. Bu düşük olduğu dereceli ve sadece küçük miktarlarda mevcuttur. O olarak bilinir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın