İpek şifon Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İpek şifon Kumaş

Genellikle hafif ağırlık ve ipek çoğu şeffaftı , ipek şifon ayrıca çok görmek – geçer . Bu giysiler boyut eklemek kumaş yaratır , 0.00- nHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizama eşarp için kullanılan sürece genellikle astar veya destek çeşit gerektirir .

İpek Kumaş ( çin ipek )

İpek hafif , şeffaf , düz örgü kumaş . Bazen habutai veya habotai , ya da ipek kumaş olarak anılacaktır . Bu, daha ucuz ve daha yaygın olarak kullanılan ipek kumaş biridir .

İpek genellikle 5 mm ve 12 mm kadar ağır hafif olarak bulunabilir. Bizim atkılar çoğu 8 mm yapılmıştır. Giysi yapımı ya da hazır giyim satın almak için satın alırken dikişler stres gözyaşı çünkü , bu kumaş monte giyim tarzları için tavsiye edilmez .

İpek Kumaş Krep İpek

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizKrep İpek veya ipek saatin tersi yönünde bazı lifler ve diğerleri büküm tarafından yapılan hafif bir kumaştır. Bükülmüş lifler daha sonra düz örgü kumaş dokuma  ama krep verir bükülmüş lifler değil,örgü , var olan kendine özgü ” taşlı ” görünüm ve his ziyade parlak bir parlaklık. Kumaşın her iki tarafı aynı görünüm ve hissediyorum.

Birçok eşarplar genellikle 12 mm 16 mm aralığında , ipek Krep de yapılmıştır. Hazır giyim satın alma ya da dikmek için bu kumaşı göz önüne alındığında kumaş yapılandırılmış bir şekil tutmak için çok yumuşak olduğu için özel stilleri kullanmaktan kaçının.

Krep İpek de diğer ipek kumaş gibi kolayca ravel değil , fakat nazikçe ele değil eğer gözyaşı olacak .

Biz geleneksel ipek kumaş düşünüyorum Genellikle, bu aklımızda sahip kumaştır . Ön bir pırıltılı saten örgüsü ise kumaşın arka düzleştirilmiş bir krep olduğunu.

İpek krep de daha da perdeye sahiptir ve eşarp , bluz ve iç çamaşırı için iyi çalışır . Bazen biz ipek içinde eşarplar sunacak.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın