İplik Çeşitleri İplik Türleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İplik Çeşitleri. Terim “eğirme” bütün etkinliğe ya da liflerden iplik yapma işlemi, nihai ifade edilebilir. iplik çeşitleri iplik isimleri. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu, büküm ekleme ve bir bobin üzerine için sarılmasıyla iplik güç veren gerekli iplik (germe) zayıflatıcı içerir.

İplik Çeşitleri. Ondan önce işlemin amacı, bir yapışkan ve sürekli olarak uygulanabilir uzunluğu iplik halinde tek liflerin dönüştürmek. Temel olarak, doğal elyaflar durumunda, işlem, karıştırma (bazı durumlarda da tarama) tarama, çekme ve iplik çerçeve için malzeme üretmek için fitil, açıklık içerir. Bu, iplik kendisi tarafından takip edilir.

Open-End  İplik

İplik Çeşitleri. Yeni eğirme sistemlerinin en başarılı artık konvansiyonel eğirme sistemi olarak adlandırılır open end rotor iplik olduğunu. Rotor iplik başarısı verimlilik artış kaynaklanmaktadır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İplik Türleri. Open-end (ayrıca Rotor iplik olarak bilinen ya da iplik kırmak) eğirme sistemleri taraklama veya göreceli yeni bir ürün olmadan tek adımda ipliğe doğrudan şerit kısa ve orta devamsız elyaf eğirme için geniş kullanım haline gelmiş erken icat 1970’lerde. OE hava akımı değil iğ vasıtasıyla eğrilir. (iğ tarafından bükülmüş zaman ring iplik denir). Şerit birbirinden lifleri ayırmak için bir kırma veya açma ünitesine beslenir, ve lifler daha sonra yüksek hızlarda dönen içi boş bir rotor içine hava basıncı ile zorlananiplik türü HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

İplik Türleri. Lifler içi boş rotor yüzüne santrifüj kuvveti ile yatırılır ve elde edilen iplik rotor ile monte edilmiş bir sabit boru ile sürekli olarak çıkarılır. Dönen rotor iplik büküm sağlayan ve biraz daha büyük bir yüksek zift ve dökme ile iplik ve halka ipliklerinin biraz daha düşük kuvvet üretir.

İplik Türleri. Bu ring iplik daha boyutu daha çifttir. Bu bir nüveyi vardır. Eşitsizliği ve yumrular kumaş kusurların neden olduğu için büyük bir avantaj, düzgünlük ve hiçbir özü vardır. Fırçalama için kumaş yapmak için kullanabilirsiniz Ancak, bir dezavantajı vardır; OE iplik lif kolayca fırça olamaz gibi sonuç iyi olmayacaktır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın