İplik Satışı

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

İplikler

Iplik ve iplik. Içine Doğal ve suni elyaf “tek iplik” anlamında iplik tekstil lifleri veya filamentler (filamentler) oluşan tek sarmallı tekstil kumaş. Bükülmüş iplik (iplik), döner bir arada tutulduğu; elyaf, bir dizi 01oluşmaktadır. Bir Filament veya rotasyon olmadan hazırlanan bir veya daha fazla filamanın (ler) oluşur. uğraşıyorlardı iplik birlikte yara, ancak birlikte bükülmüş değil iki ya da daha fazla tek iplikler veya ipler.

Büküm: Tüm linear için toplu terim, tekstil yapıları, sadece (büküm) iplikler ve / veya konuları aynı ya da farklı türü bükerek ortaya çıkmıştır. Tek düzey iplikleri, iki ya da daha çok tek bir ipliğin bir büküm işlemi içinde imal edilmektedir. Çok seviyeli lifler tek iplik ile birlikte kullanılması ile tek aşamalı ve / veya çok-aşamalı büküm, uygun olduğunda, bir ya da daha fazla ilave büküm işlemlerinde üretilmektedir. İplik büküm gücünü artarak tekdüzelik artırıldı. Konular aynı denye daha güçlü ve daha dayanıklıdır. İşleme uygun varyasyon tarafından büküm desen efektleri verebilirMve paletli iş parçacığı – Bu tip havlu kumaş, alev, şekerleme, Sling sıkma en bilinen iplikler. Malzeme açısından, kelime “büküm” Bu bükülmüş ipliklerin oluşan çok sağlam ve dayanıklı malzeme olduğunu gösterir. Özel iplikler:

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Penye ve süper iplikler penye: Uzun, yüksek kaliteli liflerin oluşur, kısa lifler vardı atılır ya da taranmış bir penyözün Yardım. penye liflerin yüzde etiketleme karar verir. İşlem daha fazla malzeme pahalı, ama 02Özelleştirilmiş pürüzsüz, parlak ve dayanıklı bunlardan yapılan kumaşlar yapar. Dokunmuş iplik: sürekli olarak iplik dokuma sürecine deforme sonsuz elyaflar, kıvırma veya iplik streç dokulu iplik olarak da bilinir. Sayısız varyasyonlar bugün mümkün Dokuma (yüzey deformasyonu), tarafından, iplikler karışımlı iplikler gibi dalgalanma, daha büyük bir esneklik, hantal ve yumuşak bir his, artan nem emme, yüksek hava sıkışması vb (karışık fanteziler) farklı elyaf türleri karışımlarından oluşan özel karakteristiklerini olsun.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın