İstanbul Manifaturacılar – Manifaturacılar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kadife : Araya getirilen kumaş bir tür kesme konuları çok eşit bir farklı hissediyorum veren, kısa yoğun yığını ile, dağıtılan edildiği. Kadife lifler birçok farklı türde yapılmış olabilir, ancak, bu ideal ipek yapılır.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.-. Bu aynı zamanda kadife iki adet örgüleri özel bir tezgah üzerinde dokuma değil, temizlemek zordur ve genellikle kuru temizleme olmak zorundadır.

Pamuklu kadife

Bir pamuklu bez kadife taklit yaptı. Terimi, bazen, ipek ve pamuk karışımı uygulanır. Bazı pamuklu kadifeden pantalon düz depresyon alternatif kadife kazık bir kaburga sahip, fustian bir tür. Bu hafif ve kadife parlaklık ve asmak yoktur. Bu döşeme için uygun değil, etekler, bluzlar ve dolgun pantolon yapmak için kullanılabilir.

Vinil 

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Dayanıklı, deri gibi, sentetik malzeme polivinil klorür (PVC) yapılmıştır. Birçok koşulları tahammül edecek ve bu nedenle tekne yastıkları, araç iç ve sundurma mobilya için tercih edilen bir döşemelik kumaş.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43..

Vual

Genellikle keten veya polyester dahil olmak üzere% 100 pamuk veya pamuk karışımları, yapılmış hafif, dokuma kumaş,. Genellikle perde, bluz ve elbiseler yapmak için kullanılır.

Yün

Özel cilt koyun hücreleri, keçi, as veya diğer memelilerden elde edilen lif. Bu, kıvrılmış elastik ve doğal leke tutmaz ve kırışıklık dayanıklıdır. Çok emici ve dahil olmak üzere birçok formları, gelir: krep, gabardin, merinos, Melton, jarse ve yünlü suitings.

Yün Kumaşlar

Kamgarn kumaş tamamlar, yünlü kumaş lifleri kasıtlı bir tüylü yüzey iplik ve kumaş oluşturmak için karışık vardır. Yün iplikten üretilen kumaşlar genellikle kalın ve bulanık.

Kamgarn Kumaşlar

Genellikle yün ile yapılan, kamgarn kumaş lifleri paralel sıkıca bükülmüş iplik yapar iplik, önce korunur. Kamgarn kumaş sert, pürüzsüz bir yüzeye sahip, yün kumaş örneği gabardin olduğunu.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın