jarse Satan – jarse Kumaş Satanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir dokuma kumaşın mekanik özelliklerinin değerlendirilmesi için, genellikle kopma noktasına kadar gerilme ölçülür altında Kumaş mukavemeti ve uzama ulaşıldığında, yorgunluk, kumaş ve diğer özellikleri de değerlendirilir.

SONY DSC Breaking yükler gazlı bez için 50 mm başına 50 newton tuval ve belting için 50 mm başına 3,500 newton değişir; patiska 50 mm başına 250-400 newton bir kopma yükü vardır, ve yün 50 mm başına 350-600 newtons suiting. Germe, yüzde olarak, kumaşın son ve ilk uzunlukları arasındaki fark olarak ifade edilir

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Ince jarse örme durumunda zaten bir jilet ile çentikli olmadan delik elde etmek için özellikle duyarlıdır. Bu yöntem genellikle az sonuç için, aynı zamanda son derece zaman alıcıdır. (Biz bunu test, bize inanın.) çok daha güvenli, t yöntemdir ve sadece bir top yatırım özellikle en yeni jarse giyim eşyaları çift değilse en azından, kolaylıkla ödeyebileceğiniz işe başlamak düşünüyor, minimal kendisi için 1-2 kullanımlarında. Bu ürün ince ipek bir hantal kazak farklı malzemeler için uygun üç farklı bıçak ile birlikte geliyor olması.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın