Kaban Kumaşı – Mont Kumaşı

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Ben seçtiğim kat kumaş Karmaşık gibi olsa da, çalışmak için şaşırtıcı kolay! Bu yüzden ilk kat proje sorunsuz kadar dikmek yapmak için, bir kumaş seçerken aramak için bazı ipuçları ve şeyler düşündüm:== HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Doku için Evet Deyin

Doku gizler hatalar! İlk kat proje için bir dokulu kumaş seçimi harika bir fikir. Pürüzsüz, düz yünler her hata göstermek ve dikkatli parlaklık önlemek için baskı gerektirir. Dokulu doku da dikiş kumaşın içine batar ve herhangi bir hata fark insanların dikkatini dağıtmak için yardımcı olacak olan Bunun yerine, yumrularla dolu kalın flanel ve diğer kaplama kumaşlar arayın. Doku boyut, şıklık katıyor, ve el yapımı kat yüksek kaliteli görünmesini sağlar. Bonus: doku gizler kir, çok! Size güzel kat da kirli izin isteyeceksiniz değil gibi.

Muhteşem Kumaşlar gelen Basket  yün flanel – Daha fazlasını görüntülemek için resme tıklayın! Doku Bu tür çalışmak şaşırtıcı derecede kolaydır ve palto için boyut katıyor. Ayrıca, onunla dikmek için bağışlayıcı var!

Tasarımcı yün buklet – Bu doku güzel! Daha fazla bilgi için tıklayınız.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir kaplama kumaş ararken, ağırlığı önemlidir! Tabii ki, yaşadığınız iklim düşünmek isteyeceksiniz. Sizin kışlar ılık mı, yoksa altında kırk olacak? Genel olarak, kalın kumaşlar dikmek kolay, ama kaplama çok düşünüyorum eğer yönetmek için daha zor olacaktır. Orta ağırlık kaplamalar için Amaç – Eğer ortada bir yerde olmak istiyorum. Siz de, bazı kurallar verecek seçtiğiniz desen in bu dikişler kolaylaştırmak için imkansız çok açıktır ki kaplama malzemesi değil, çok kalın olacak kadar kalın. Toplama varsa – sizin kumaş çok toplanabilir düşünüyorum olmadığından emin olun!== HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Angora -karışım kaplama. Bu bir fotoğraf ile kumaş ağırlık göstermek için zor, ancak kalınlığı ve bu resimde bu güzel kaplama yumuşak fırça yüzey görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için üzerine tıklayınız

Desen : Benim şal kat için seçtiğiniz kaplama ona hafif bir modeli vardır. Dikkatle uyumlu olması gerekir gibi, çizgili veya ekose önlemek istiyor. ( Burada ekoseler ve çizgiler eşleşen bir öğretici var sizin ekoseler için gitmeye karar verirseniz!) uyumlu olması gerekmez bir model seçin.

Bu uyumlu edilip edilmeyeceği olmadığını nasıl biliyor musunuz? Genel olarak, ben sadece ekoseler, çizgili, ya da eğer kötü görüneceğini desen maç değildi uyumlu. Küçük ölçekli desen, sesi-on-ton veya daha çok doku olan belirgin çizgiler veya yön ve desen olmadan desenleri uyumlu olması gerekmez.

Muhteşem Kumaşlar Beautiful kaplama – daha fazlası için resme tıklayın! Desen Bu tür uyumlu olmak zorunda değildir ve hoş bir kat olacaktır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın